Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pobiegli z duchami

Drugi Nocny Bieg z Duchami zorganizowali słupeccy Pasjonaci.

Mgła i dym po wczorajszym Halloweenowym Biegu opadły, ale na szczęście emocje jeszcze są. Podwyższone tętno, szybsze bicie serca i wzmożona praca nóg, to tylko kilka objawów jakie towarzyszyły naszym uczestnikom pokonującym leśny odcinek trasy.

Zapach palących się świec i wydostające się z głębi lasu mroczne dźwięki dodatkowo pobudzały wyobraźnię, a dekoracje i pojawiające się postaci całkiem jak z najczarniejszych horrorów przenosiły wszystkich w inny wymiar.Mamy nadzieję że przebieg i scenografia całej imprezy zostawi w Waszej pamięci miłe wspomnienia. Dziękujemy Wam bardzo za obecność i kreatywność w przygotowaniu Waszych niesamowitych charakteryzacji oraz przepięknie wykonane dynie do konkursu.

Całości dopełniła przepyszna zupa dyniowa i słodki stół, które poszerzyły uśmiechy naszych milusińskich do maximum. Dziękujemy współorganizatorom i partnerom (YO&GO Events , Miasto Słupca , Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy ) dzięki którym mogliśmy zrealizować to przedsięwzięcie, oraz mediom (Gazeta Słupecka) których pomoc pozwala nam dotrzeć do jeszcze większej rzeszy fanów.

Dla nas samych po raz kolejny była to super zabawa i ogromna satysfakcja, a frekwencja uświadamia że to co robimy może się podobać i ma sens.Siła i czosnek-czytamy na stronie Pasjonatów.

 

FOTO: Pasjonaci Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *