Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pobiegną dla Olusia

Fundacja PKO Banku Polskiego pomoże Olkowi Adamskiemu! W najbliższą niedzielę podczas III Nekielskiego Biegu do Lata zorganizowana zostanie akcja „biegnę dla Olusia”.

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „PKO Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia. Od 2012 roku odbyły się 182 takie akcje, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 192 beneficjentów kwotą ponad 2,58 mln zł. W obecnym roku przeprowadzono już 36 akcji biegowych, do których włączyło się ponad 19 200 biegaczy. Kolejna z nich dedykowana będzie walczącemu z guzem mózgu Olkowi Adamskiemu ze Słupcy.

Podczas III Nekielskiego Biegu do Lata, który w niedzielę 3 lipca odbędzie się w Nekli, zawodnicy będą mogli włączyć się w charytatywną akcję biegową na rzecz Olusia. Osoby biorące udział w biegu, przed startem mogą wpisać się na specjalną listę i przyczepić na koszulkę identyfikator akcji – kartkę z napisem „biegnę dla Olusia”, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której chłopiec jest podopiecznym – Fundacji Kawałek nieba. Jeżeli do akcji zaangażuje się przynajmniej 20 osób, to Fundacja przekaże na rzecz jego leczenia kwotę 10 000 zł.

Kartki „biegnę dla Olusia” będzie można odbierać w niedzielę 3 lipca w godzinach pracy biura na stanowisku PKO Banku Polskiego przy Biurze Zawodów. Niestety, zgłoszenia do biegu zostały już zakończone, dlatego apelujemy do wszystkich osób, które zapisały się wcześniej i pobiegną w Nekli, aby przyłączyły się do akcji charytatywnej. Mamy nadzieję, że chętnych nie zabraknie i pomoc trafi do Olka.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz