Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Pobieram wynagrodzenie za to, że pracuję”

Burzliwą dyskusję wywołał temat oświadczenia majątkowego starosty Mariusza Rogi podczas ostatniej sesji Rady Powiatu.

Sprawę ponownie  poruszył radny Waldemar Miernik. Przypomnijmy, że zaczęła się ona od skargi na działanie Mariusza Rogi złożonej  przez prawnika Jakuba Przymęckiego. Ta została odrzucona przez radnych, jednak pojawił się kolejny problem.

Do tych zarzutów natychmiast odniósł się sam starosta.

Radny Miernik podziękował za wyjaśnienia tłumacząc, że w tym samym tekście pan Przymęcki dotknął również radnych- Powiedział, że albo będziemy dbać o dobro i będziemy kierować się literą prawa, albo on będzie musiał to skończyć. Więc moim zadaniem jako radnego jest prosić pana starostę o wyjaśnienie. Wyjaśnienie pan złożył. Dziękuję bardzo– zakończył.


Najnowsze komentarze
  • Panie Starosto! Pobiera Pan jeszcze wysoką emeryturę w granicach około 4.000,- zł. Niech Pan wreszcie odejdzie z tego stanowiska i udostępni komuś mądremu, aby mógł sobie zarobić. Tyle osób z wyższym wykształceniem jest bez pracy na naszym terenie. Poza tym nie bardzo widać efekty Pana pracy w powiecie. Jedno co jest zauważalne, to jest to, że gdzie się Pan ruszy to wszędzie i ze wszystkimi robi Pan sobie zdjęcia. Nie da Pan sobie nic powiedzieć, na wszystko reaguje Pan swoją pychą, butą i złośliwością. Nie przystoi takie zachowanie staroście.

  • Popieram powyższą wypowiedź.

Dodaj komentarz