Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Podpisali ugodę z byłym dyrektorem szpitala

Ugodę z byłym dyektorem SPZOZ, Rafałem Spychaczem podpisało Starostwo Powiatowe w Słupcy.

-Ugoda podpisana. Zgodnie z nią, słupecki szpital rozwiązał stosunek pracy z panem Rafałem Spachaczem za porozumieniem stron. Na mocy porozumienia były już p.o. dyrektora szpitala otrzyma równowartość dwumiesięcznego wynagrodzenia jakie otrzymywał będąc pełniącym obowiązki dyrektora – czyli 35 tysięcy złotych.

Tym samym przed sądem, prawomocnie, zakończył się kilkumiesięczny spór pomiędzy Rafałem Spachaczem, a pracodawcą – Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Słupcy.

Starosta Jacek Bartkowiak, jako organ powołujący i nadzorujący pracę szpitala był jednym z sygnatariuszy zawartego porozumienia-czytamy na stronie Starostwa.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

 

Uchwała o odwołaniu dyrektora nieważna. Spachacz: Cieszę się, że zwyciężyły prawda i sprawiedliwość.

 

Starostwo o decyzji NSA: Wyrok ten nie może być odczytywany jako podstawa do przywrócenia do pracy Rafała Spachacza

 

Niezbecki o odwołaniu dyrektora SPZOZ: Jestem oburzony, że Państwo nie wzięliście tego na klatę

 

 


Najnowsze komentarze
  • Chciałbym poznać wysokość wszystkich kwot, które przyszło nam ponieść w związku ze zwolnieniem dyr. Spachacza. Kancelaria adwokacka zapewne z wynagrodzenia nie zrezygnowała. Dziś pytanie, dziś odpowiedź. Ile?

  • Skuteczność starosty Bartkowiaka polega na wypłatach odszkodowań na rzecz zwalnianych dyrektorów szpitala. Nikt nie ma większych „sukcesów” w tym procederze. Starosta wkomponowuje się w rozdawnictwo PiS.

    • Ludzie obudźmy się gdzie my jesteśmy nie to chyba jakiaś bajka proszę uszczypnąć mnie ale mocno. 🤣🤣🤣🤣🤣

      • To, że starosta zrobił kilka dróg nie upoważnia go jeszcze, żeby według własnego widzimisię zwalniać dyrektorów szpitala, a potem z pieniędzy podatnika wypłacać odszkodowania. Skoro tak chętnie zwolnili dyr. Spachacza, to może teraz równie chętnie wypłacą kwotę ustaloną w ugodzie z własnej kieszeni. Ciekawe jakie były wszystkie koszty akcji „Zwalniamy dyr. Spachacza”?

  • Do dokonań kolegi Sasina jeszcze trochę staroście brakuje, ale jest na dobrej drodze. Czy on w ogóle coś potrafi? Drugie zwolnienie dyrektora i druga wpadka. Pamiętajcie podczas najbliższych wyborów jak gospodaruje publicznymi pieniędzmi.

    • Wygrywa swoje bitewki, a przegrywa wojnę. Szkoda, że nie on za to płaci.

Dodaj komentarz