Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Podpisali umowę na budowę odcinka ścieżki rowerowej ze Słupcy do Piotrowic

Umowa na budowę ścieżki ze Słupcy do Piotrowic została dziś podpisana w Powiatowym Zarządzie Dróg.

– W siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg w Słomczycach podpisano dzisiaj (07.12.) umowę, o której nie da się powiedzieć, że powala kwotą, czy zakresem robót, ale z pewnością ma wymiar historyczny. Niebawem ruszy długo oczekiwana budowa ścieżki rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 3050P na odcinku Słupca – Piotrowice.

Inwestycję zrealizuje firma KOST-BUD Piotr Druchliński z Jaroszyna Kolonii, która wygrała postępowanie przetargowe. Koszt zadania wyniesie 3 395 401,79 zł. Licząca 2 627,00 m ścieżka stanowi część większego projektu tj. 13 kilometrowej ścieżki rowerowej

Słupca – Kosewo. Zadanie realizowane będzie etapami… póki co jest już odcinek ścieżki z Kosewa do Giewartowa, po realizacji odcinka Słupca – Piotrowice pozostanie do wybudowania ostatni i najdłuższy fragment z Piotrowic do Giewartowa.

Dokument parafowali dziś… Michał Klotschke, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg i Piotr Druchliński, właściciel firmy KOST-BUD w obecności starosty Jacka Bartkowiakai wicestarosty Czesława Dykszaka – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *