Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Podpisali umowę na przebudowę dwóch odcinków drogi do Zagórowa

W siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg podpisana została dziś umowa na przebudowę dwóch odcinków drogi powiatowej 3090P ze Słupcy do Zagórowa.

Początkowo planowano przebudować od razu cały odcinek do Zagórowa, jednak złożone w przetargu oferty znacznie przekraczały środki, jakie zostały pozyskane na ten cel. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Tym samym inwestycja została podzielona na dwa etapy.

-W obecności Jacek Bartkowiak – Starosta Słupecki i wicestarosty Czesława Dykszaka dokument parafował Michał Klotschke, dyrektor PZD oraz wykonawca Marek Begier z firmy Transbruk z Nekli, która wygrała postępowanie przetargowe.

Nadzór inwestorski nad zadaniem będzie sprawować w imieniu powiatu firma CAMINO z Lubonia, którą reprezentował właściciel Mariusz Kluczyk.

Wspomniana przebudowa obejmie dwa fragmenty drogi tj.: odcinek Słupca (granica gminy) – Jaroszyn oraz odcinek od drogi wojewódzkiej nr 467 do mostu w miejscowości Ląd.

Wykonawca ma na realizację inwestycji 7 miesięcy od dnia podpisania umowy. Zmieniamy Powiat Słupecki-czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

Na przebudowę odcinka z Lądu do Zagórowa Starostwo będzie chciało pozyskać kolejne środki.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

 

Przetargi na przebudowę drogi do Zagórowa unieważnione. Na odcinek Ląd-Zagórów trzeba będzie poczekać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *