Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Podpisali umowę na remont strzelnicy

Umowa na remont słupeckiej strzelnicy podpisana została w Urzędzie Miasta.

-Dziś z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Panem Jackiem Bogusławskim podpisałem umowę dotyczącą przekazania Miastu Słupca środków z programu „Szatnia na medal”.

W ramach programu remontujemy pomieszczenia szatniowe, sanitarne i magazynowe miejskiej strzelnicy przy ulicy Gajowej.

Prace wykonuje wybrana w przetargu firma „Lech” za kwotę 199 tysięcy złotych, z czego refundację połowy tej sumy otrzymamy na mocy postanowień podpisanej umowy- poinformował w poniedziałek burmistrz, Michał Pyrzyk.


Najnowsze komentarze
  • Takie działania należy tylko chwalić ale nasuwają się także pytania: 1) czy ta strzelnica będzie spełniała wszelkie wymogi bezpieczeństwa i służyła do strzelania z ostrej amunicji, 2) kto będzie administratorem tej strzelnicy i jak zostanie uregulowana sprawa odpłatności za korzystanie z niej, 3) kto będzie uprawniony do korzystania i czy będzie wyposażona w swoją broń do strzelania ?

  • Remont obejmuje tylko pomieszczenia szatniowe, sanitarne i magazynowe miejskiej strzelnicy przy ulicy Gajowej, więc bedzie użytkowana tak jak do tej pory a zarzadza nią MOSIR.

    • Jasne! Myślę jednak, że w obecnym stanie, zwłaszcza jeśli chodzi o obwałowanie i ogrodzenie, nie powinno się na niej strzelać z broni palnej.

Dodaj komentarz