Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Podrzucają odpady do koszy w Słupcy

Na temat podrzucania odpadów do koszy na śmieci znajdujących się przy blokach Spółdzielni Mieszkaniowej w Słupcy zwrócił uwagę prezes, Henryk Lewandowski.

O sprawie mówił podczas miejskiej komisji. -Prośba do policji żeby zwrócić na to uwagę. Najbardziej zagrożone są wszystkie te pojemniki położone przy ulicach przelotowych, czyli na przykład Pileckiego.

Tam na moment każdy może podjechać, zatrzymać się więc przy okazji kiedy patrole jeżdżą może takie zdarzenia udałoby się wychwycić- mówił prezes, który dodał, że jakiś czas temu sprawców takiego działania udało się ustalić dzięki osiedlowemu monitoringowi.


Najnowsze komentarze
  • Tutaj jest najgorzej, nie dość, że podrzucają podjeżdżając samochodami to jeszcze nie sortują. Wiem, że to kosztowne ale może jeszcze dodatkowy monitoring by rozwiązał sprawę. Odezwać się nie można, bo niektórzy są bardzo agresywni.

  • To gdzie mają wyrzucać jak nie do koszy na śmieci, do lasu, zastanówcie się, każdy z nas płaci podatek śmieciowy do gminy .

    • Opublikuj informacje, że przyjmujesz śmieci chroniąc w ten sposób lasy i na pewno znajdą się tacy co zamiast do lasu przywiozą Tobie!

  • nie tylko w tej spoldzielni podrzucaja,rowniez w spoldzielni Mostostalowiec jest nagminne.

  • Kazdy placi podatki rowniez VAT, wiec zasranym obowiazkiem rzadu i gmin jest przyjmowac kazde ilosci smieci.
    Po to sie placi podatki aby sprzatali smieci. Zarabiaja miliony z naszych podatkow. Niech mnie w dupe pocaluja jesli mysla ze bede placic podatki i jeszcze mam za nich sprzatac. Najechetniej to by brali kase z podatkow za darmo nieroby.

Dodaj komentarz