Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Podsumowanie projektu „Smaczna Słupca”

W sali kina Sokolnia podsumowano konkurs „Smaczna Słupca”, który trwał od 4 maja do 30 czerwca 2021 r. Konkurs ten był skierowany do mieszkańców Słupcy z możliwością wsparcia lokalnej gastronomii w czasie pandemii.

Projekt polegał na zakupie w wybranym punkcie gastronomicznym posiłku za min. 30 zł i zapełnieniu pieczątkami potwierdzającymi transakcję otrzymanego karnetu. Taki wypełniony kupon należało przynieść do Urzędu Miasta, gdzie już można było otrzymać nagrodę w postaci miejskiego gadżetu.

Dodatkowo, jeśli chciało się wziąć udział w losowaniu nagrody, należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Kto jest patronem kucharzy?” Odpowiedź była tak oczywista, że nikt się nie pomylił: tak, to patron Słupcy – św. Wawrzyniec. W zabawie wzięło udział 7 osób, spośród których wylosowano nagrodę główną, którą otrzymał Jakub Kaczorowski.

Wszyscy uczestnicy konkursu „Smaczna Słupca” otrzymali „Wawrzynkowe” ciastka z cukierni Renkiel. Nagrodę wręczył Burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy zwycięzcy!

 

TEKST/FOTO: Miasto Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz