Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Podwieczorek życia” w Zagórowie

W piątek w sali kinowej MGOK w Zagórowie miała miejsce sztuka teatralna „Podwieczorek życia” z udziałem Marzanny Graff i Aleksandra Mikołajczaka, aktorów, którzy jak zawsze gwarantują udany spektakl.

Podobno nie ma na świecie bardziej męczącego stworzenia niż mężczyzna, który choruje lub traci pracę. Pewnego dnia pomysły głowy domu przerosną wszystkich i trudno będzie przetrwać do kolacji życia.

Świetnie napisane dialogi, fantastycznie zagrane, z dużą dawką dobrego humoru, lekko i przyjemnie. Pozostawia jednak widza w pewnym zastanowieniu nad odgrywanymi przez nas rolami społecznymi.

 

 

Duża porcja pozytywnej energii, super humoru, przezabawnych tekstów i świetnej jak zawsze gry aktorskiej.„Podwieczorek życia” to , komedia, w której każdy odnalazł fragmenty życia swojego lub bliskich.

-Dziękujemy sympatycznym aktorom za wspaniały spektakl i wyśmienitą atmosferę! Dziękujemy publiczności zagórowskiej , z Pyzdr i całej kadrze ze Szkoły Ogólnokształcącej i Zawodowej w Zagórowie oraz wszystkim miłośnikom teatru za udział w spektaklu. Do zobaczenia na kolejnych spektaklach!- mówią organizatorzy z MGKOK.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz