Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Podziękujcie tym idiotom, którzy się nie zaszczepili z własnej winy i dziś są potencjalnymi mordercami”

W mocnych słowach powrót oddziału covidowego do słupeckiego szpitala skomentował jego lekarz, ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych, Piotr Czerwiński-Mazur.

-Szanowni Państwo! Stało się – znów szykujemy kombinezony na jutro… Uprzedzaliśmy na wszelkie możliwe sposoby, że należy się szczepić! Prosiliśmy, błagaliśmy, przekonywaliśmy – na próżno! Znów ilość hospitalizacji pacjentów z ostrą niewydolnością oddechową spowodowaną COVID drastycznie wzrasta. To tragedia dla rodzin tych, których klepsydry zawisną tej jesieni na murach cmentarnych, to dramat dla systemu ochrony zdrowia i innych pacjentów, dla których świadczenia będą mniej dostępne!

Podziękujcie tym IDIOTOM którzy się nie zaszczepili z własnej winy i dzisiaj są POTENCJALNYMI MORDERCAMI – to dzięki nim mamy powtórkę z zeszłego roku. Najgorsze jeśli świadomie zabiją kogoś z najbliższych. Ale zabijać mogą i przypadkowe osoby! Dzięki szczepieniom wzrost jest tylko nieco wolniejszy, ale czarny scenariusz powraca.

Obserwujcie dane o ilości hospitalizacji i zgonów – te mówią o sile fali. Za dużo osób się nie zaszczepiło, a przez rozwleczenie szczepień w czasie część zaszczepionych może znów zachorować! Pamiętajcie – MASKA, DEZYNFEKCJA, DYSTANS – to znów najlepsza metoda na ochronę… Skutecznego leku nadal nie ma!- napisał na swoim fejsbukowym profilu.

 

Oddział covidowy wraca do słupeckiego szpitala


Najnowsze komentarze
 • Panie szanowny idiotą to pan jesteś że wierzysz w szczepionki

  • a kto tylu idiotów wykreował jak nie komunikaty że i zaszczepieni też umierają, tak dystans od takich medyków jak pan

 • A czy Pan doktor zagwarantuje mi na piśmie, że szczepionka mi nie zaszkodzi? Nie wystąpią żadne skutki uboczne na przestrzeni kilkunastu lat? Czy szczepionka zagwarantuje mi, że nie zachoruje? Rownie dobrze można wymyślić szczepionkę na raka i szczepić jak popadnie. A nie sorry o raku itd nie pier….. się 24/24 w telewizji, radio itd. Niech Pan Doktor się nie przejmuje, dostaniecie dodatki z naszych podatków więc same plusy. A czy umrze 100 czy 1000 ludzi to myślę, że zbytnio Pana to nie interesuje. Byle kasa się zgadzała. I nie życzę sobie żeby Pan wyzywał mnie od idioty.
  Pozdrawiam

  • Ale jesteś idiotą i tego nic ani nikt nie zmieni

  • „skutki uboczne na przestrzeni kilkunastu lat?” Obyś te kilkanaście lat przeżył, czego Tobie, Twoim najbliższym i wszystkim tym, którzy się z Tobą zetkną, z całego serca życzę .

  • A jesteś w stanie zagwarantować, że nie szczepiąc się nie zaszkodzisz innym albo już nie zaszkodziłeś? Więc wybierz mniejsze zło!

  • Jak walisz gorzałę to jakoś nie myślisz, że może za kilka lat twoja wątroba nie wytrzyma.
   Może zwracasz się do Fabryki wódy, żeby zagwarantowała na piśmie, że wódka nie szkodzi wątrobie i w ogóle całemu organizmowi ?

 • Jesteś pan pa’Lant. Przecież zaszczepieni też zarażają ba’r..anie

 • „Oddział covidowy” – a przepraszam, jakiego koloru berety będą nosili żołnierze z ww. oddziału? Brunatne pewnie?

 • Za dużo wszyscy oglądają tv a w internecie jest blokowana jest prawda o szczepionkach i o ich skutkach, ludzie umierają po szczepieniu tym szajsem ale żaden pseudo lekarzyk nie napisze tego jako przyczyna zgonu więc prawda nie wyjdzie na jaw, szczepionka na grypę jest od wielu lat i mnóstwo osób się nie szczepi i inni ich palcami nie wytykają, ale na srovid jak się nie zaszczepisz to jesteś mordercą w jakim świecie my żyjemy

  • Odezwał się pseudo naukowiec, który całą swoją wiedzę opiera na wymyslach ludzi z urojeniami.

   • Gdyby ten idiota żetelnie zajął by się leczeniem a nie propagandą to niebyło by umieralności tyle . Idioto ty sam niewiesz co mówisz a zaszczepiony nie przenosi wirusa ????? Będziesz głupoty gadał . Większość już dawno przeszło chorobę ale po prostu nie jest zgłoszone nigdzie Ale cuż jak w telewizji tak i w realu idioci są

 • Żal mi pana. Kasa to nie wszystko. Liczy się dobre imię a nie dobre nazwisko. Mowa nienawiści z pana się leje( kancelaria prawna może się przyjrzy takiemu oficjalnemu nazewnictwu) neurolog potrzebny panu od zaraz, białko końca dobrze weszło w łepetynę i się pan wysławia jak żul a nie ordynator. Przejął już pan poziom buractwa personelu z oddziału wewnętrznego, zawsze takie chamki tam pracowały, ale widocznie podatny pan na wpływy. Proszę ludzi nie wprowadzać w błąd, ulotki od tych testowanych preparatów mówią wyraźnie, osoby zaszczepione również transmitują wirusa, więc te epitety dolicz pan sobie do dodatków covidowych przy wypłacie, niech karma powraca szerokim strumieniem.

  • Pan ,, doktor”gardzi ludźmi!!!! Nie rozumiem tego,że ta osoba zajmuje eksponowane stanowisko.Uważam,że powinien ponieść konsekwencje za tę ohydną wypowiedź.

 • U tego pana na pewno bym się nie leczył. Zapamiętam te mocne słowa. Kultury żadnej nie ma ten człowiek.

 • To koordynator COVID 19 w szpitalu w Słupcy ?! Jak myśli starosta Bartkowiak ?

 • Składam zawiadomienie do prokuratury.
  Art. 216. [Zniewaga]
  § 1.
  Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
  podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

  § 2.
  Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 • Starosta powinien tego pana z pracy wyrzucić w trybie natychmiastowym. Obrażając w taki sposób niemal połowę mieszkańców powiatu, ten „lekarz” żadną miarą nie pasuje do zajmowanego stanowiska

  • Bodzio trafiłeś w dziesiątkę. Jak można u takiego ,,pseudo l….” się leczyć, który w tak wulgarny i poniżający sposób wyraża się o pacjentach. WSTYD I HAŃBA !!!

 • O kurde!!

 • Lekarz ma racje -dba o nasze bezpieczeństwo a ci nie zaszczepieni powinni sami się leczyć, za chwile będzie hałas dlaczego w SŁUPCY jest szpital z oddziałem COVID 19.

  • Biorąc ten tok rozumowania pani w sklepie sprzedająca cukierki i cole również zabija?!!
   Aż ciężko sobie wyobrazić że ordynator używa takiego sformułowania. Jeśli jesteśmy idiotami to dlaczego żaden urząd w Polsce nie bada owych preparatów oraz ich skuteczności. 1dawka później druga teraz trzecia. Z całym szacunkiem ale uzasadnienie ordynatora jest poniżej przeciętnej. Moje ciało moja decyzja! prawda ordynatorze?? ….

  • Pisownię radzę potrenować i czytanie ze zrozumieniem ulotek preparatów.

  • Pani Krystyno który lekarz dba o Pani zdrowie, ten z teleporady czy ten od przedstawiciela farmaceutycznego . Zostało 10 % lekarzy, którzy przysięgę Hipokratesa traktują poważnie, reszta przeszla na tryb biznesmenów medycznych. W prywatnych gabinetach covida nie ma i kasa nie przenosi wirusa i maseczka zbędna. Straszne ale prawdziwe.

 • DOKTORKU ….PRZESADZILES.Mam nadzieje ze zostaniesz ukarany na takie obrazanie ludzi.Najpierw Dyrektor powinien sie toba zajac a potem Izba Lekarska.sami nie wiecie o tej szczepionce zbyt wiele.

 • Widać jak na dłoni jaka jest skala zachorowań w regionach gdzie się nie szczepili, nic dodać, nic ująć, więc trzeba być faktycznie mocno nie kumatym żeby tego nie zrozumieć, a później płacz, lament i wołanie o ratunek.

 • Ja uważam że należy się szczepić ! Przecież gdyby nie szczepionki to miliony istnień by zmarło na choroby zakaźne. I proponuje aby lekarze leczyli, kierowcy jeździli każdy niech wykonuje to co potrafi najlepiej. Aby być lekarzem trzeba się z 10 lat uczyć więc kto ma większą wiedzę o szczepionkach ??? Dajmy ludziom wykonywać swoją pracę ,oni dbają o nasze zdrowie.

 • Pani Krystyno który lekarz dba o Pani zdrowie, ten z teleporady czy ten od przedstawiciela farmaceutycznego . Zostało 10 % lekarzy, którzy przysięgę Hipokratesa traktują poważnie, reszta przeszla na tryb biznesmenów medycznych. W prywatnych gabinetach covida nie ma i kasa nie przenosi wirusa i maseczka zbędna. Straszne ale prawdziwe.

 • Dziwne, że w Niemczech na oddziałach Intensywnej Terapii leżą ludzi zaszczepieni, a nam cały czas mówi się, że u nas leżą ludzie, którzy się nie zaszczepili. Z tego co wiem żyjemy w wolnym kraju i ja mam prawo decydować czy przyjmuje szczepionkę czy też nie i nikt nie ma prawa nazywać mnie idiotą/idiotką! Chciałam rodzic w tym szpitalu, ale skoro dla pana(tutaj celowo używam małej litery) jestem idiotką, która nie zaszczepiła się to będę trzymać się z daleka od takiego szpitala! Nie chciałabym żeby taki lekarz, który wyzywa ludzie od idiotów, bo nie zaszczepili się mnie leczył!!! Także omijam ten szpital szerokim łukiem, a panu doktorowi życzę trochę więcej kultury osobistej, której w tym wypadku ewidentnie brak.

 • Idiotą to ty jesteś chamie. Weż się za leczenie ludzi bo jesteś lekarzem a nie politykiem

  • Lekarz nikogo z imienia i nazwiska nie nazwał idiotą,jedynie skomentował(może zbyt dosadnie) istniejącą sytuację epidemiologiczną w związku z nasilającą się czwartą falą zachorowań. Kierując swe słowa,być może również do Ciebie, trafił w sedno. Sam się do tego przyznałeś, podpisując się z imienia i nazwiska – „idiota” i „cham”.

 • Typowy płaskoekranowiec. Odebrał bym takiemu Baranowi prawo do wykonywania zawodu za brak elementarnej wiedzy oraz NAMAWIANIE DO EKSPERYMENTÓW MEDYCZNYCH

  • Żenada! Czytając takie wpisy ręce opadają. Przykre, że niedouczeni chcą uchodzić za autorytety!

 • Na razie to możemy podziękować tym idiotom, którzy się zaszczepili za nasze podatki i teraz za nasze podatki się leczą. Możemy podziękować lekarzom czyli akwizytorom firm farmaceutycznych, którzy uzurpują sobie prawo do mojego ciała. Możemy podziękować idiotom, którzy fałszują definicję epidemii, manipulują danymi podając dane bezwzględne zamiast procentów, możemy podziękować idiotom, którzy zamiast dbać o odporność boją się byle kataru i leczą się na mój koszt. dzięki nim jesteśmy na prostej drodze do faszyzmu.

  • Bełkot!!!

Dodaj komentarz