Pojedzie na Mistrzostwa Świata

12 marca w Środzie Wielkopolskiej odbyły się ogólnopolskie zawody karate „XXII Dragon Cup”. nie zabrakło na nich przedstawicieli Słupeckiego Klubu Karate.

W sumie w zawodach brało udział 440 zawodników z 40 klubów. Nasz reprezentowało 15 uczestników, z których większość debiutowała na zawodach tej rangi. Z brązowym medalem w konkurencji Fukugo do domu wróciła Julia Król. Ta sama zawodniczka zdobyła srebro w Kumite. Julia jest powołana do kadry Polski Federacji Karate Sportowego i szykuje się na Mistrzostwa Świata, które w czerwcu odbędą się w Irlandii. Z kolei w kata indywidualnym +35 drugie miejsce zajął Adam Nachowiak, który zaledwie jednym punktem przegrał w finale. Zawodnikom jak zwykle towarzyszył trener, Tomasz Muszyński. Gratulujemy!