Pokazali charakter

Sporo emocji przyniósł drugi pojedynek słupeckich siatkarzy z ekipą SMS PZPS Spała II. Walka trwała aż do pięciu setów.

Po nieudanym sobotnim starciu zawodnicy SPS-u nie zwiesili głów i na niedzielny pojedynek wyszli jeszcze bardzie zmotywowani. Goście nie zamierzali jednak spocząć na laurach i pierwsze dwa sety rozstrzygnęli na swoją korzyść 25:20 i 25:21.

Kiedy wydawało im się, że podobnie jak dzień wcześniej zanotują łatwą wygraną SPS wrócił do gry. Nie zabrakło oczywiście emocji. W trzeciej partii gracze Artura Helmana triumfowali 30:28, a w czwartej 25:22.

Wszystko miał rozstrzygnąć piąty set. Zabrakło bardzo niewiele. Goście zwyciężyli 19:17 i 3:2 w całym meczu. Już za tydzień nasz zespół wybierze się na wyjazdowym pojedynek ze Spałą. Jeśli rywale zwyciężą po raz trzeci będzie to ostatni mecz słupeckiej ekipy w tym sezonie.