Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pokazali jak być fit!

Jak co roku, w ramach obchodów Dni Strzałkowa, w Gimnazjum im. Janusza Korczaka zorganizowano wczoraj Święto Rodziny. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Jesteśmy fit”.

Święto Rodziny, co staje się powoli małą tradycją, rozpoczęło się od gry terenowej. W jej ramach uczniowie podzieleni zostali na kilka grup i wędrując po Strzałkowie, rozwiązywali różnego rodzaju zadania i łamigłówki. Nie mniej ciekawie było po powrocie do szkoły.

Młodzież w ramach akcji „Jesteśmy fit” przygotowywała zdrowe i pyszne dania, prezentowała swoje talenty oraz uczestniczyła w różnego rodzaju konkurencjach sportowych. Jednym z najbardziej oryginalnych zadań było przepchnięcie samochodu osobowego z jednego miejsca na drugie w jak najkrótszym czasie. Warto dodać, że auto należało do dyrektora szkoły- Piotra Gałana, co dało jeszcze większą frajdę uczniom startującym w tej konkurencji.

Niewątpliwą niespodzianką, zarówno dla gimnazjalistów jak i gości, był występ Macieja „Elvisa” Kryszaka. Strzałkowianin, który od lat wciela się w postać Elvisa Presleya zatańczył i zaśpiewał największe przeboje króla rock and rolla. Imprezę, po dniu pełnym wrażeń, zakończył piknik przy grillu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *