Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pokazali “Jedynki”

Swoich kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Słupeckiego zaprezentowało ugrupowanie “Razem dla Powiatu”

Kandydaci na zdjęciu powyżej prezentują też najważniejsze punkty programu swojej formacji. 

Są wsród nich: społeczeństwo obywatelskiego, infrastruktura drogowa, inwestycje, edukacja i ochrona zdrowia. 


Najnowsze komentarze
 • A seniorzy ? Kto sie zajmie nimi? Pare ławek w parku nie wystarczy.

 • czyli komuchy, lewacy w jednym

 • Bubi, Ty masz coś z głową co ty bredzisz.

 • Razem do Powiatu…. ale sciema. Wstydza sie prawdziwego ‘szyldu’. To ich ugrupowanie to nic innego jak Platforma Obywatelska . Ta sama ktora rzadzila w Naszym Kraju przez 8 lat i za rzadow ktorej mialy miejsce same afery, Ta sama ktora podniosla wiek emerytalny i ta ktorej premier i minister finansow przysiegali ze pieniedzy w budzecie na 500+ nie ma i nie bedzie. Wciaz jeszcze sen im spedza z oczu to ze ludzie dostaja pieniadze z programow Rzadowych. Wszystko bylo dobrze gdy elity sie bogacily dzieki ich” Teoretycznemu Panstwu”,

  • Pisowska propaganda trafiła na podatny grunt …

   • Kinsky.. a jak myslisz kto stworzyl ten podatny grunt??????? czyz nie zrobili to wlasnie PO…cy swymi rzadami i traktowaniem spoleczenstwa.

    • Mysle ze to Twoja głowa uroiła ten układ.

     • Szanowny Kinsky gdybys myslal to bys tak nie odpowiadal. To jest efekt Twego braku argumentow. Zastanowiles sie dlaczego w wyniku demokratycznych wyborow Prawo i Sprawiedliwosc dzis rzadzi.

  • komitet ‘Razem dla Powiatu’ tworzy kilka podmiotów, a nie sama Platforma

 • Tym się Pan różni panie Gałan od poprzedniego Prawdziwego dyrektora, że panu tylko polityka w głowie a nie dobroć dzieci i rodziców. Jesteście ugrupowanie platformy obywatelskiej. Chcę Pan tylko zdobyć wyborców wśród rodziców. Najpierw Pan zrób coś dla szkoły. Nawet wójt się tak nie lansi polityka jak Pan.

  • W 100% się zgadzam. Już ta szkołą takiego dyrektora jak chociażby 5 lat temu mieć nie będzie. Ale wiadomo teraz się liczy lans i kasaaa.. Oby wyborcu też to dostrzegli. Powodzenia…

 • Pan samodzielny zakład opieki zdrowotnej zaluż. Do głowy pan zaglądasz pięknie

  • Zalosny Otanie twoj sarkazm potwierdza ze Hej ma racje. Dyrektor Szkoly Przewpdniczacym PO…cow na POwiat Slupecki. Wojt tez palce w tym maczl.

 • Żałosne komunistyczne syny mateczki Rosji. Wszędzie węszycie spisek.

 • Oj Piekny sam nie wierzysz pewnie w to co wypisujesz…. Nie ogarniasz tematu.Mowisz o spisku…a sprawa jest jawna i oczywista. A co do okreslenia “syny mateczki Rosji” to juz calkiem paranoja z Twej strony.

 • Pewnie różnie się od wielu dyrektorów ale czy aktywność w środowisku lokalnym to powinien być zarzut wobec osoby publicznej. Czy może jednak brak aktywności powinna niektórych dyskwalifikować. Tyle jeżeli chodzi o SZOZ :). Jeżeli chodzi o szkołę to 5 lat Gimnazjum i początek Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Strzałkowie myślę że w opinii rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników z którymi mam przyjemność pracować wygląda całkiem dobrze. Jeżeli chodzi o resztę to opinia trola HEJ, TEJ lub SRUTUTUtu co za 2 zł z błędami wypisuje głupoty nigdy nie będzie miała dla mnie znaczenia i MAM NADZIEJE ZE DLA WAS RÓWNIEŻ pozdrawiam

  • OOOO dosc ze partyjniak to jeszcze beszczelny i arogancki, TAKI MAMY OBRAZ DYREKTORA z PO,,cow. To nie ta liga w jakiej “grala” Pani K.K.

 • Poznajmy prawdziwe oblicze Pana Niezbeckiego jako kandydata do rady powiatu.

  Będąc użytkownikiem facebooka znalazłem na profilu Pana Niezbeckiego post Pani Katarzyny Łysiak – Idzik, kandydatki do rady powiatu z listy Razem dla Powiatu. Pani ta zamieściła program Razem dla Powiatu. Skorzystałem z opcji “dodaj komentarz” i zapytałem mniej więcej… Skoro istnieją dogodne warunki kadrowe w szpitalu w celu stworzenia w szpitalu stacjonarnego oddziału opieki paliatywnej oraz ZOL, to jak to możliwe, że trzeba poprawić funkcjonowanie słupeckiego szpitala poprzez przyciągnięcie dobrych specjalistów? Mniej więcej tak brzmiało pytanie. W dyskusję weszła pewna Pani. Nie mieliśmy zbieżnych poglądów, ale wymiana poglądów przebiegała kulturalnie. Aż tu nagle do dyskusji włączył się Pan Niezbecki i od razu zarzucił mi, że jak zwykle udowadniam, że nic nie rozumiem, i że On wytłumaczy mi to łopatologicznie. Nie pozostałem Panu Niezbeckiemu dłużny. Panu Niezbeckiemu musiało się wiele rzeczy, z tego co napisałem, nie spodobać, albowiem usunął wszystkie komentarze pod programem Razem dla Powiatu i mnie zablokował. Jego prawo. Ale czy tak postępuje kandydat do rady powiatu? Co według Pana Niezbeckiego należało mi do głowy wrzucić łopatą? Otóż to, że pacjent A lekarza X przyjmującego we Wrześni i pracującego w słupeckim szpitalu czeka na zabieg w słupeckim szpitalu tydzień, a pacjent B lekarza pracującego w słupeckiej przychodni chirurgicznej, ale nie w słupeckim szpitalu, czeka według Pana Niezbeckiego na zabieg miesiąc. Napisałem więc, że będąc pacjentem B czekałem na zabieg 5 dni. Oj, bardzo się to nie spodobało Panu Niezbeckiemu, podobnie jak to, żeby sobie w d… wsadził swoje uwagi odnośnie mojego rozumowania. Wcześniej, w polemice z przywołaną pewną Panią, napisałem, że lekarze, którzy odeszli ze słupeckiego szpitala odeszli z niego, bo nie dostali podwyżek i strzelili focha. A jako, że nie ma ludzi, których nie dałoby się zastąpić, to i oni zostali zastąpieni. Jak już Panu Niezbeckiemu brakło merytorycznych argumentów w kwestii programu wyborczego, to zarzucił mi, że nie występuję pod prawdziwym nazwiskiem i jest to wstyd. Odpowiedziałem więc Panu Niezbeckiemu, że odzieranie się z prywatności nie jest obowiązkowe. On jednak kandyduje do rady powiatu i raczej niemożliwe jest, żeby nazwał się “chory z nienawiści do PSL-u i Pani Iwony Wiśniewskiej”. I mniej więcej w tym miejscu nastąpił blok i usunięcie komentarzy po prośbą Pani Łysiak – Idzik o poparcie w dn. 21 października 2018 r.

  Reasumując: czy osoba, która miałaby reprezentować Słupczan w powiecie powinna obrażać się na wyborcę za polemikę w przedmiocie programu wyborczego? A może nie o obrazę tu chodzi, a o zwykły strach, że program Razem dla Powiatu w kwestii poprawy funkcjonowania szpitala to jedna wielka bzdura kryjąca się pod chwytliwymi sloganami wyborczymi, i że ktoś jednym prostym pytaniem mogł to obnażyć? Merytorycznej odpowiedzi na moje pytanie odnośnie programu nie otrzymałem.

  • J. D. Schulze o Ci chodzi czy Ty nie nazywasz się naprawdę Iwona Wiśniewska i nie próbujesz mącić wokół szpitala ludziom w głowach

   • Słupczanin, pytanie dotyczące programu nazywasz mąceniem? Jesteś najlepszym dowodem na to, że nie chodzi o poprawę funkcjonowania szpitala, lecz o osobę Pani Iwony Wiśniewskiej. A skoro tak, to prościej by było napisać w programie Razem dla Powiatu: “Pozbawić Panią Iwonę Wiśniewską funkcji dyrektora SPZOZ”. Lenin nazwałby Ciebie “pożytecznym idiotą”. Doedukuj się w jakich okolicznościach zwykł używać tego określenia i wyciągnij wnioski.

 • nazwałbym Ciebie “pożytecznym idiotą”

  • Nie doedukowałeś się słupczaninie. Może zwróć się do Pana Bartkowiaka o korepetycje. Jako historyk powinien znać losy tego określenia.

 • Nie jestem Iwona Wiśniewska. Każdego komu zależy na utrzymaniu słupeckiego szpitala “odsyłam” na wirtualnyregion.pl – ODSŁONA NR 2 PRAWDZIWEGO OBLICZA PANA NIEZBECKIEGO JAKO KANDYDATA DO RADY POWIATU I JAKO LEKARZA pod artykułem “Razem dla Powiatu ujawnia kandydatów”. Każdy z nas może zostać “leżakiem” na oddziale intensywnej terapii.

Dodaj komentarz