Polanin gra dalej

Derby dla Polanina! W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu KOZPN, gracze ze Strzałkowa pokonali wczoraj ZKS Zagórów 3:1.

Obydwa zespoły do pucharowych zmagań przystępowały po niezbyt udanej inauguracji nowego sezonu. Przypomnijmy, w sobotę Polanin zremisował na wyjeździe 2:2 z Wartą Helenów Kramsk, a ZKS przegrał u siebie pechowo z Kasztelanią Brudzew 1:2. Wyższość rywali gracze z Zagórowa musieli uznać również w środę podczas derbowego meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu KOZPN.

Polanin od początku przejął inicjatywę i po pierwszej połowie dzięki trafieniom Bartosza Łysiaka i Pawła Jędrzejewskiego prowadził już 2:0. Po przerwie bramkę kontaktową dla ZKS-u zdobył z rzutu karnego Mateusz Sobczak, jednak nadzieje gospodarzy rozwiał niezawodny Krystian Pietryga. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 i to Polanin powalczy w kolejnej rundzie Pucharu Polski.