Polanin nadal bez punktów. Strzałkowanie zamykają ligową tabelę.

Trwa fatalna passa strzałkowskiego Polanina, który kolejny raz nie zapisał na swoim koncie punktów w ramach rozgrywek V ligi. Tym razem nasz zespół przegrał u siebie ze Stellą Luboń 1:2.

W pierwszym składzie doszło do kilku zmian w porównaniu z ostatnimi spotkaniami. Na ławce usiedli między innymi Jakub Jóźwiak, Jakub Ciesieslki, czy Łukasz Jaszczak. Pierwsze 45 minut należało do strzałkowian pod względem prowadzenia gry i posiadania piłki. Choć nie wyglądała ona tak jakby sobie tego życzył trener Wojciech Henke, to jednak przewaga była po stronie miejscowych.

Kluczowe było jednak zachowanie pod bramką rywali. W decydujących momentach brakowało decyzji o strzale lub dośrodkowaniu. Polanin często niefrasobliwie rozgrywał piłkę przed szesnastką gości, co kończyło się groźnymi stratami. Po dwóch takich rywale, którzy ewidentnie nastawili się na grę z kontry zdobyli dwie bramki. Przy drugiej z nich miejscowi domagali się odgwizdania pozycji spalonej tak się jednak nie stało.Mimo kilku dobrych okazji w pierwszej połowie,  jedyne uderzenie na bramkę zespołu z Lubonia, jednak niecelne oddał Igor Zieliński.

W drugich 45 minutach gospodarze postwali wszystko na jedną kartę. Impuls z ławki dały zmiany, jednak w poczynaniach naszego zespołu było mnóstwo niedokładności. Ekipa z Lubonia mogła to wykorzystać, jednak po prostych stratach przeciwników brakowało jej skuteczności w kontraktach.

Dopiero w samej końcówce dośrodkowanie z rzutu wolnego Sebastiana Kułagi, którego nikt nie przeciął znalazło drogę do bramki. Wcześniej dwukrotnie Polanin domagał się odgwizdania jedenastki. Raz po zagraniu ręką jednego z rywali, a drugi po faulu na strzelcu gola. Tak się jednak nie stało.

Ostatecznie mimo kilku sytuacji gospodarzy, Stelli udało się dowieźć wygraną do końca. Po pięciu meczach Polanin Strzałkowo ma zero punktów i zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabli.

25 września na wyjeździe strzałkowianie zagrają z Lipnem Stęszew, niepokonanym. jak do tej pory liderem rozgrywek.