Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Polanin niepokonany w derbach

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotował na swoim koncie Polanin Strzałkowo, który w kolejnym meczu ligowym na własnym stadionie podejmował Hetmana Orchowo. strzałkowianie pewnie wygrali 2:0.

Jak skrupulatnie wyliczyli strzałkowscy działacze była to dwunasta z rzędu wygrana ich piłkarzy w derbach biorąc pod uwagę mecze ligowe oraz pucharowe. Pierwsza połowa była jednak bardzo przeciętnym widowiskiem, a cała akcja zaczęła się w drugiej odsłonie meczu. Niewątpliwe za tak korzystny wynik Polanin może dziękować swojemu bramkarzowi, Mariuszowi Jędrzejczakowi, którego skuteczne interwencje przyczyniły się do zdobycia kompletu punktów. Drugie 45 minut było bardzo wyrównane, a o końcowym wyniku zadecydowała skuteczność. Dwie bramki dla Polanina wpadły w odstępie dziesięciu minut, a na listę strzelców wpisali się kolejno Krzysztof Witkowski i Kacper Suberski. Wysokiej porażki w Brudzewie doznał natomiast ZKS Zagórów, który przegrał z miejscową Kasztelanią 4:0.

Wygrały z kolei Orły z Huty Łukomskiej, które na wyjeździe pokonały Fanclub Dąbroszyn 4:1, a gole dla podopiecznych Karola Jankowskiego strzelali Jacek Michalak, Daniel Śledź i Łukasz Kotuński. Gospodarze zanotowali na swoim koncie jedno trafienie samobójcze. Z porażką musieli pogodzić się Czarni Ostrowite, którym dwie bramki autorstwa Andrzeja Majewskiego nie wystarczyły do wygranej z Wartą Pyzdry.

Konińska Klasa Okręgowa – IX kolejka
Strażak Licheń Stary – Górnik Kłodawa 4-1
Wilki Wilczyn – Płomień Nekla 7-3
Polonia Golina – Warta Krzymów 6-1
Polanin Strzałkowo – Hetman Orchowo 2-0
ZKS Zagórów – Kasztelania Brudzew 0-4
Orzeł Grzegorzew – Wicher Dobra 2-0
Sparta Sklejka Orzechowo – Warta Eremita Dobrów 1-2
Błękitni Mąkolno – Polonus Kazimierz Biskupi 3-1

Konińska A-klasa – VI kolejka
Fanclub Dąbroszyn-Orły Huta Łukomska 1-4
Sokół II Budzisław-GKS Lisewo 5-2
Victoria II Września-Orlik Miłosław 2-2
Czarni Brzeźno-Zjednoczeni Rychwał 0-2
Warta Pyzdry-Czarni Ostrowite 3-2
Warta Helenów-Kramsk-GKS Rzgów 3-2


Brak komentarzy

Dodaj komentarz