Polanin odblokowany

Kolejną ligową wygraną na swoim koncie zapisali piłkarze strzałkowskiego Polanina, którzy 4:2 pokonali u siebie Grom Plewiska.

Mecz nie rozpoczął się jednak dobrze dla gospodarzy, którzy mimo przewagi w pierwszych minutach przegrywali 0:1 po błędzie Dawida Pawlaka, który odbił piłkę wprost pod nogi rywala. Miejscowi próbowali odrobić straty, jednak brakowało im dobrych decyzji w końcowych fazach akcji. Niezłe okazje bramkowe mieli między innymi Igor Zieliński, czy Jakub Jóźwiak.

Po przerwie Polanin poprawił grę i szybko ruszył po swoje. Już w 47 minucie wyrównał Michał Walerczyk, a trzy minuty później prowadzenie swojej drużynie dał Jakub Jóźwiak. W 50 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego prowadzenie podwyższył Patryk Adamczewski.

Goście co prawda zdobyli gola kontaktowego, ale wynik meczu na 4:2 ustalił Szymon Nowak.  Za tydzień na wyjeździe Polanin zagra z Czarnymi Czerniejewo.

-W mojej ocenie dziś w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy wielu dobrych okazji do tego by wyjść na prowadzenie, a potem by wyrównać. W drugiej zagraliśmy z odpowiednią agresją, solidnie w obronie i przede wszystkim skutecznie. Za tydzień jedziemy walczyć o kolejne punkty- podsumowuje trener, Wojciech Henke.

1:1 na własnym boisku ze Zjednoczonymi Trzemeszno zremisowali Czarni Ostrowite. Gola dla miejscowych zdobył Łukasz Piguła. 6 listopada również u siebie gracze Damiana Augustyniaka zagrają z GKS Sompolno.

Najnowszy komentarz
  • Super ze wygrali. Ale od kilku lat chodzę na mecze i tak na prawdę nie wiem po zawodnikach kto jest ze strzałkowa. Kiedyś jak się poszło to bitą 11 naszych chłopaków w podstawie i ewentualnie 3 do 4 osób nabytku. Jaki jest sens mieć taką drużynę. Może zapłacić chłopakom z 3 ligi niech promują strzałkowo np w 4 lidze jeśli są takie ambicje. Pytanie tylko po co??? Gdzie ko tyniacja grup młodzieżowych??? Kto będzie grał jak odejdzie trener oi opłacani zawodnicy??? Potrzebny jest w strzałkowie junior który będzie wypierał nabytki. Inaczej zakończymy jak wiele klubów z nabytkami popatrzmy na 3 ligowy zespół siatkówki ze strzałkowa.