Polanin Strzałkowo awansował do V ligi !

To była historyczna chwila dla lokalnej piłki. Polanin Strzałkowo po pełnym emocji meczu barażowym pokonał Radwan Lubasz 3:2 i awansował do V ligi.

Licznie zgromadzeni na miejscowym stadionie kibice byli świadkami wymarzonego początku. Tuż po rozpoczęciu meczu gola na 1:0 po rzucie rożnym zdobył Michał Walerczyk. Kilka minut później podwyższył Jakub Jóźwiak, a do szatni strzałkowianie schodzili przy stanie 3:1po trafieniu Sebastiana Kułagi i bramce rywali.

Druga połowa przebiegała już pod dyktando gości, a gol kontaktowy w samej końcówce przyniósł sporo nerwów. Gracze Polanina kilkukrotnie mogli podwyższyć prowadzenie, jednak zabrakło skuteczności.

Mimo tego po heroicznej walce to oni cieszą się z awansu. Po meczu rozmawialiśmy z trenerami obu zespołów.

Z nieba do piekła i z powrotem. Polanin wywalczył awans!