Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Michał odnaleziony

Słupczanin, który 18 sierpnia oddalił się od miejsca zamieszkania wraca do domu. Michał Kołcz został odnaleziony w Niemczech przez tamtejszą policję.

Przypomnijmy, że wcześniej młody słupczanin ostatni raz był widziany na dworcu miejscowym dworcu PKP , wsiadając do pociągu relacji Słupca- Poznań. Zaraz potem słuch o chłopaku zaginął. Zaniepokojeni rodzice zgłosili sprawę na policję, ą ta rozpoczęła poszukiwania 15-latka. Sytuacja wywołała duże poruszenie w internecie, gdzie mieszkańcy naszego regionu i nie tylko masowo udostępniali informację o zaginięciu 15-latka. W sobotę do rodziców chłopaka dotarła bardzo dobra wiadomość. -Michał został znaleziony przez niemiecką policję-poinformował na swoim fejsbukowym profilu ojciec chłopca. Ten fakt  potwierdza słupecka policja. Wszystkim naszym czytelnikom dziękujemy za pomoc i udostępnienie informacji o zaginięciu Michała.


Najnowsze komentarze
  • Chłopak pewnie zwiał z domu , pewnie miał jakieś problemy i nie mógł tego wytrzymać. Może wybrał sie na wakacje gdzieś nie mówiąc nic nikomu .Przykre to

    • Uciekł przed patologią w domu, która zamiast zostać jakoś rozwiązana jest cały czas utrzymywana przez miasto.

Dodaj komentarz