Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Policjanci podejrzewają, że został zamordowany. 10 000 zł nagrody za pomoc w sprawie zaginięcia 17-latka.

Nierozwiązana zostaje sprawa zaginięcia 17-latka z naszego regionu. Nagrodę za pomoc w sprawie wyznaczyła policja, która podejrzewa, że chłopak został zamordowany.

-Szef wielkopolskiej Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 zł za informacje w sprawie zaginięcia Fabiana Zydora. Siedemnastolatek zaginął w 2016 roku w miejscowości Tarnowa koło Wrześni.

Policjanci podejrzewają, że został zamordowany, a ciało ukryte.Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu są przekonani, że Fabian Zydor, siedemnastolatek z miejscowości Tarnowa koło Wrześni nie żyje. Jego ciało zostało ukryte. Okoliczności tej sprawy pozostają niewyjaśnione.

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 zł dla osoby, która przekaże informacje pomocne w tej sprawie. Każda taka osoba może skontaktować się z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość.

Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 roku. Tego dnia wieczorem poszedł na spotkanie towarzyskie z kolegami do jednego z domów w rodzinnej miejscowości. Po wyjściu ze spotkania nie dotarł już do swojego domu oddalonego o kilkaset metrów. Wszelki ślad po nim zaginął- czytamy na stornie Wielkopolskiej Policji.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz