Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Policjanci ustalą tożsamość mężczyzny znalezionego w Przybrodzinie

Trwa prokuratorskie i policyjne postępowanie mające ustalić tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono we wtorek w godzinach wieczornych w Przybrodzinie w Gminie Powidz.

Na ciało natknęło się dwóch mężczyzn, którzy po libacji alkoholowej chcieli pozostawić puste butelki w jednym z opuszczonych budynków w Przybrodzinie.

Zwłoki wisiały na metalowej lince i znajdowały się w bardzo zaawansowanej fazie rozkładu. Na miejsce wezwano policję, straż i prokuraturę.

Wszczęte zostało już śledztwo z artykułu 155 kodeksu karnego w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Jednym z głównym pytań jest tożsamość zmarłego mężczyzny.

Na dziś na godzinę 15:00 zaplanowana została sekcja zwłok, która ma dać odpowiedź na to pytanie. Z ciała zostanie pobrany materiał do badań DNA.

Działania w tej sprawie prowadzi również Komenda Powiatowa Policji w Słupcy. Jak udało nam się dowiedzieć odnalezione ciało może mięć związek z zaginięciem na terenie naszego powiatu.

Chodzi o osobę, która poszukiwana jest od jakiegoś czasu i nie jest obywatelem naszego kraju. Na wyniki śledztwa trzeba będzie jednak poczekać.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz