Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Półkolonie letnie w Szkole Podstawowej w Trąbczynie

Wizyta w zagórowskim kinie, bibliotece i siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej zakończyły półkolonie letnie, które zostały zorganizowane dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Trąbczynie.

-Przez cały tydzień koloniści podejmowali różne formy aktywności: wycieczka po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym, pobyt w kaliskim Aquaparku, kręgle i sala zabaw Frajda w Koninie, zajęcia muzealne w Gosławicach, zabawy i gry sportowe oraz ognisko z kiełbaskami na szkolnym boisku w Trąbczynie.

Wszystkim dopisywał dobry humor, słoneczna pogoda i świetna zabawa. A i frekwencja nie zawiodła. Półkolonie nie mogłyby się jednak odbyć, gdyby nie finansowe wsparcie naszych darczyńców: Rady Rodziców przy SP w Trąbczynie, Pawła Wstawskiego oraz firmy „Śnieg” Tomasz Śnieg.

Pragniemy również podziękować za gościnę i ciekawe zajęcia Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Zagórów oraz druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórowie.

Kierownik półkolonii: Mirosława Pirucka – Parus, opiekunowie Beata Kwaśniewska, Małgorzata Kin, Katarzyna Kopczyńska, Dorota Karaszewska, Kinga Białecka, Roma Zdunek i Michał Rek- czytamy w komunikacie szkoły.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz