Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Połowinki w Zagórowie

W piątkowy wieczór w sali biesiadnej Przy Stajni w Kościołkowie odbył się Bal Połowinkowy, w którym brali udział uczniowie z ZSP Zagórów.

Na imprezie bawili się ucnziowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego oraz III Technikum Teleinformatycznego i Technikum Geodezyjnego , w sumie 80 osób.

Część oficjalną tegorocznego balu poprowadzili Wiktoria Kanafa i Adrian Busse. Konferansjerzy serdecznie powitali zebranych i podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas Magdalenie Wojnicz, Kamili Bartłomiejczak i Radosławowi Napierale oraz rodzicom za zorganizowanie uroczystości.

Głos zabrała również dyrektor Małgorzata Iwanicka, która życzyła młodzieży udanej zabawy i miłych wspomnień. Wyrazem wdzięczności dla organizatorów były wręczone przez młodzież kwiaty.

Po godz. 18 na parkiet ruszyli zapaleni tancerze, którzy wcale nie miały ochoty z niego schodzić, dzięki prowadzącemu DJ Shimiemu. Starał się on stworzyć świetną atmosferę, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne i urozmaicając imprezę zabawami. Nie brakowało również dedykacji i życzeń dla uczniów i gości.

Znakomicie spisała się ekipa czuwająca nad gastronomiczną stroną balu. Podano smaczne dania, a podniebienia dopieściły słodkości serwowane przez miłą i sympatyczną obsługę.
W tak nieziemskiej atmosferze znakomicie bawili się uczniowie, nauczyciele i rodzice .

Brak komentarzy

Dodaj komentarz