Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pomoc dla rodzin ofiar drogi S11

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc dla rodzin ofiar wypadku na drodze S11.

-W dniu 29 lipca 2021 około godziny 6:00 na drodze ekspresowej S11, doszło do tragicznego zdarzenia. Kierujący busem, z nieznanych nam przyczyn uderzył w ekipę pracowników drogowych, którzy właśnie rozpoczynali pracę.

W wyniku tego zdarzenia, zginęły dwie osoby. Tymi osobami byli Tadeusz Gajda (+43 l.), zam. w m. Gółkowo oraz Pavlo Bodak (+25 l.), obywatel Ukrainy, zam. w m. Kotunia.

Oboje pozostawili swoje rodziny, które potrzebują wsparcia finansowego. Dokładną historię rodzin, przedstawimy niebawem w osobnych postach. Aby wesprzeć rodzinę Tadusza Gajdy, należy wykonać przelew na konto fundacji La Promessa, w tytule wpisując: Tadeusz.

Aby wesprzeć rodzinę Pavlo Bodaka, należy wykonać przelew na konto fundacji La Promessa, w tytule wpisując: Pavlo. Numer konta: 86 1870 1045 2083 1025 1389 0001 Nest Bank

Uwaga! Fundacja La Promessa NIGDY nie pobiera prowizji i opłat, zatem zebrana kwota w 100% trafi do Podopiecznych. Wraz z rodzinami, prosimy o wsparcie i o udostępnienie- informuje Emilia Różańska z Fundacji Ła Promesa.

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz