Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pomoc przez zabawę

Rywalizacja sportowa i mnóstwo dobrej zabawy, a wszystko w szczytnym celu. Wczoraj w Ostrowitem odbył się festyn, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie uczestników ŚDS w Lucynowie.

Organizatorami festynu „Grajmy Razem” byli: gmina Ostrowite oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Lucynowie. W ramach imprezy przeprowadzony został turniej piłki nożnej, którego zwycięzca zagrał następnie z drużyną złożoną z pracowników i uczestników placówki. Oprócz sportowych emocji nie brakowało również dobrej zabawy. Wśród wielu atrakcji znalazły się m.in. loteria fantowa, dmuchane zamki, malowanie twarzy, fotobudka czy stoisko Orange z dostępem do Internetu, gdzie pograć można było w gry komputerowe. Na festynie obecni byli również strażacy, policjanci i grupa paramilitarna ASG Słupca, która zaprezentowała specjalny pokaz. Tradycyjnie, nie zabrakło również grilla i kawiarenki z domowym ciastem. Imprezę zakończyła zabawa taneczna. Cały zysk z festynu przeznaczony zostanie na sfinansowanie wycieczki Gdańsk – Gdynia – Sopot dla uczestników ŚDS w Lucynowie oraz ich opiekunów.

Szczególne podziękowania za przygotowanie festynu należą się Marcie Graczyk i Anicie Nowak z ŚDS Lucynowo. Organizatorzy dziękują też sponsorom, strażakom, wolontariuszom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia imprezy.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz