Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pomóżmy Jasiowi spełnić marzenie

Jan Żurawski z gminy Strzałkowo może zwyciężyć w I Wyborach Mężczyzny Roku na Wózku. Głosowanie, które zagwarantować może przejście do finału, potrwa do 31 maja. 

Głównym założeniem konkursu jest zmiana wizerunkowa panów z niepełnosprawnością. – Bardzo często słyszymy, że panie na wózku czy pełnosprawne są piękne i to one powinny brać udział w wyborach miss. Zgadzamy się z tym stwierdzeniem, ale właśnie taka postawa mężczyzn zmotywowała nas do działania i zorganizowania konkursu. Chcemy przekonać Panów, że oni również mogą pokazać swoją urodę, atrakcyjność, a przy okazji zainspirować inne niepełnosprawne osoby do działania i wyjścia z domu – piszą organizatorzy.

Mieszkaniec miejscowości Góry w gminie Strzałkowo walczy o przejście do ścisłego finału. Ma 30 lat, z wykształcenia jest politologiem. Oprócz tego to miłośnik przyrody i zwierząt, pasjonat koni. I jak dodaje, mimo czterokończynowego porażenia spastycznego jest uśmiechniętym, pełnym nadziei na lepsze jutro młodym mężczyzną. Aby reprezentant naszego regionu, mógł walczyć o tytuł Mistera na wózku, trzeba mu pomóc oddając swój głos na stronie internetowej www.misternawozku.pl. Głosowanie potrwa do 31 maja i wyłoni 12 uczestników z największą liczbą oddanych głosów, którzy wezmą udział, w zgrupowaniu oraz Gali Finałowej. Ta odbędzie się w Bydgoszczy 10 czerwca. Galę poprzedzi zgrupowanie, które odbędzie się w dniach od 5 do 10 czerwca. Organizatorem konkursu jest Całodobowa Informacja Medyczna w Bydgoszczy.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz