Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ponad 14 000 dla Patryka

Bardzo dobrym wynikiem zakończyła się zbiórka dla Patryka Radnego podczas niedzielnego turnieju halowego w Zagórowie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że nasze turnieje dla Patryka cieszą się tak dużym zainteresowaniem. W III Mundialu dla Patryka udział wzięło 16 zespołów.

Udało się Nam uzbierać ponad 14 000 ale to jeszcze nie koniec bo na allegro już niebawem dostępna będzie licytacja dwóch koszulek dwukrotnego mistrza świata siatkarza Dawida Konarskiego tak więc kwota jaką udało się Nam zebrać zapewne wzrośnie .

Odkąd zaczęliśmy Nasze Mundialowe granie dla Patryka na jego konto dzięki Naszym turniejom trafiło ponad 35 000 złotych.

 

 

Wiadomo, że wynik nie byłby tak dobry gdyby nie wspaniali ludzie z dobrymi sercami, którzy zapisują się na turnieje, biorą udział w licytacjach a tym samym pomagają Patrykowi.

Na największe słowa uznania po III Mundialu dla Patryka zasługuje drużyna Wojmarplast, która zakładając skarbonkę w swoim zakładzie pracy uzbierała przy pomocy właścicieli firmy Wojmarplast i ATN okna 3 500 zł, czapki z głów za tak wspaniały gest.

Jestem przekonany, że nadejdzie wieczór gdy rodzice Patryka bez żadnego strachu położą go spać a my jako ZKS Zagórów zrobimy wszystko by im w tym pomóc.

Będziemy organizować Mundiale dla Patryka tak długo jak będzie to konieczne. Kolejny w wersji Orlikowej już za kilka miesięcy- mówi Rafał Sobczak, prezes ZKS-u Zagórów.

 

III Mundial dla Patryka w Zagórowie

Brak komentarzy

Dodaj komentarz