Kolejne środki z Samorządu Województwa Wielkopolskiego otrzymają samorządy z naszego Powiatu.
Pieniądze z XV edycji programu „Pięknieje Wielkopolska Wieś” przeznaczone zostaną na różne zadania.
Kwotę dofinansowania oraz jego cel znajdziecie poniżej.
Gmina Orchowo – Różanna – 100 000 zł – Rekonstrukcja fragmentu parku dworskiego w Różannie
Gmina Orchowo – Osówiec – 100 000 zł – W sercu Osówca Odnowa – koszykówka i siatkówka plażowa
Gmina Lądek – Policko – 31 500 zł – Zagospodarowanie przestrzeni na placu wiejskim w Policku
Gmina Lądek – Dziedzice – 85 317 zł – Modernizacja świetlicy wiejskiej w Dziedzicach
Gmina Zagórów – Zagórów 99 999 zł – Zagospodarowanie przestrzeni publicznej – modernizacja trybun na stadionie miejskim w Zagórowie
Gmina Zagórów – Anielewo – 97 998 zł – Zagospodarowanie przestrzeni publicznej, modernizacja budynku sali OSP Anielewo
Gmina Ostrowite – Jarotki – 70 000 zł – Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Jarotkach
Gmina Powidz – Przybrodzin – 68 133 zł – Utworzenie miejsca integracji w sołectwie Przybrodzin
Gmina Słupca – Młodojewo Parcele – 61 412 zł – Budowa świetlicy w miejscowości Młodojewo-Parcele – II etap





