Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ponad milion na sprzęt dla SPZOZ z Funduszu Covidowego

Kolejne środki na doposażenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej pozyskał Powiat Słupecki.

-1 120 000,00 zł. To pieniądze jakie słupecki szpital otrzymał właśnie z Funduszu Covidowego na zakup nowoczesnych aparatów USG i RTG.

Umowę na ten cel w siedzibie SP ZOZ, z dyrektorem szpitala Maciejem Sobkowskim podpisał wojewoda wielkopolski Michał Zieliński,  minister Zbigniew Hoffmann oraz wicewojewoda Aneta Niestrawska.

Po podpisaniu umowy, na ręce starosty Jacka Bartkowiaka przedstawiciele rządu przekazali czek na ponad 16 milionów złotych na realizację dwóch zadań: przebudowę drogi Słupca/Zagórów, przebudowę drogi Sierakowo/Słomczyce.

Zmieniamy Powiat Słupecki-czytamy na stronie Starostwa.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
  • Co jakiś czas czytam o dofinansowaniu zakupu sprzętu medycznego a od paru lat z racji tej, że leczę się na serce i są potrzebne badania typu Holter EkG i inne wysiłkowe, słyszę narzekania ze strony personelu, że nie mogą się doprosić od dyrekcji naprawy bądz wymiany uszkodzonego sprzętu a jakość wykonanych badań może być wypatrzona. Naprawdę czegoś tu nie rozumiem tym bardziej, że lekarz w oparciu o wyniki badań na tym sprzęcie medycznym leczy pacjentów!!!

  • Panie starosto to jak z tą drogą przez Slomczyce …przetarg się zakończył a Pan cicho siedzi…inni umowy na drogi podpisują a ta droga nadal zapomniana ..kasę powiat wziął na remont i co za mało??

    • Ależ, Wy „zieloni” musicie odczuwać ból :):):)

Dodaj komentarz