Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Popołudnie pełne atrakcji

Setki dzieci i dorosłych spędziły wczorajsze popołudnie na festynie rodzinnym pod hasłem „Bawcie się razem z nami”. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła, działające przy strzałkowskim gimnazjum.

 

Rozwinąć Skrzydła to bardzo młode stowarzyszenie, które dopiero zaczyna swoją działalność. Wczorajsza impreza zorganizowana została jednak z dużym rozmachem, co w połączeniu z piękną pogodą, przyciągnęło tłumy. Wśród wielu atrakcji znalazły się m.in. zabawy z Fioną, Dinusiem i animatorami; dmuchane zamki; kącik plastyczny, w którym można było rozwijać swoje zainteresowania artystyczne oraz pokazy zespołu tanecznego Sorriso z Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również stoiska z malowaniem twarzy, paznokci, czy robieniem tatuaży, gdzie zawsze była kolejka. Swoje stoisko, tradycyjnie przygotowała także słupecka policja. Można było wziąć udział w konkursach, przejść między pachołkami w alkogoglach oraz obejrzeć radiowozy i motocykle policyjne. Sporą uwagę, nie tylko najmłodszych, przyciągnął pies policyjny, który wziął udział w pokazie i dzielnie pozował do zdjęć.

Zarząd i członkowie stowarzyszenia dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, w szczególności: wójtowi gminy Strzałkowo, Dariuszowi Grzywińskiemu; właścicielce Dino Świata w Słupcy i we Wrześni oraz Przedszkola Bajka we Wrześni, Agnieszce Skweres-Płockiej; Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy; Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzałkowie; klubowi Wielkopolscy Fani Motocykli oraz Sonii Siepielskiej, Marcie Dziublewskiej, Paulinie Radzińskiej, Klaudii Liczbińskiej i Urszuli Gabrysiak oraz dziewczynom z koła tanecznego Sorriso.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez hojności sponsorów. Za wsparcie finansowe stowarzyszenie dziękuje: Aptece Wrzosowej w Strzałkowie, Ludowemu Bankowi Spółdzielczemu w Strzałkowie, sklepowi DUMBO, firmie Watis, firmie Cezar z Krępkowa, Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kleczewie oraz Joannie Tomczak, właścicielce sklepu spożywczo- przemysłowego.

Kolejną akcję Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła planuje przeprowadzić podczas zbliżających się Dni Strzałkowa.  W trakcie imprezy jego członkowie będą promować idee transplantacji i zachęcać do zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *