Postawili się liderowi

97:80 z Rycerzami Rydzyna we własnej hali ulegli koszykarze słupeckiego Gromu.

-Mimo, że drużyna z Rydzyna była zdecydowanym faworytem tego spotkania od początku postawiliśmy im poprzeczkę bardzo wysoko.Końcowy wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, ponieważ do połowy czwartej kwarty na tablicy widniał wynik w okolicach remisu

Pomimo porażki był to nasz najlepszy mecz w sezonie. Występ naszej drużyny tym bardziej cieszy, że graliśmy z liderem tabeli, który jak dotąd nie przegrał żadnego spotkania, co więcej większość z nich wygrywał znacząca różnicą punktów.

Na pochwałę zasługuje cały zespół, każdy z graczy zaznaczył swoją obecność na parkiecie i zrobił to co do niego należało. Dzisiejszy mecz traktujemy jako bardzo dobry prognostyk na przyszłość, cieszy nas fakt, że z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej i jeżeli utrzymamy ten poziom będziemy groźnym rywalem dla każdej drużyny w tym sezonie.” – relacjonuje trener Gromu Paweł Sulinowski.

-Dziękujemy za doping wszystkim kibicom i już dziś zapraszamy na następny mecz ligowy.

W najbliższą sobotę o 16:00 podejmiemy kolejna drużynę z czołówki tabeli PGE Spójnia II Stargard, emocje gwarantowane- dodaje.