Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Posterunek policji powstanie w Powidzu?

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie utworzenia sezonowego posterunku policji ogłosiła Gmina Powidz.

-Postanawia się przeprowadzić konsultacje społeczne dotyczące zasadności utworzenia sezonowego posterunku Policji na terenie Gminy Powidz, który miałby przyczynić się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy.

Konsultacje prowadzone będą od 8 września 2020 roku do 17 września 2020 w granicach administracyjnych gminy Powidz, w formie narzędzi komunikacji elektronicznej- czytamy na stronie Gminy.

-Ogłosiłem konsultacje społeczne dotyczące zasadności utworzenia sezonowego posterunku Policji na terenie Gminy Powidz.

Po raz kolejny planowane jest podjęcie działań, już z myślą o 2021r. Ważny jest głos społeczeństwa, dlatego proszę o poparcie starań wyrażając swoją opinię na adres ug@powidz.pl- informuje wójt, Jakub Gwit.

Waszym zdaniem to dobry pomysł?


Najnowsze komentarze
  • Bardzo dobry pomysł

  • A jak tam się u Was ma wojsko amerykanskie? Czy zdominowali powidz i grandzą czy to raczej spokojni ludzie. I jaki wpływ ma na nich nasza policja?

  • Tyle wojska amerykańskiego Powidz ma i jeszcze policji chcecie? Panie Wójt rząd sprowadził do Pana ludzi z za oceanu by bronili Polski. Odkąd ci pseudo żołnierze stacjonują w Pana gminie to w Powidzu zrobiło się bardzo nie spokojnie. Awantury, hałasy, Krzyki, pijaństwo na każdym rogu. Lepiej byłoby jakby patrole żandarmerii były na porządku dziennym niż policji

Dodaj komentarz