Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Potrącenie pieszej na Pileckiego

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś na ulicy Witolda Pileckiego w Słupcy.

Około godziny 19:15 na wysokości przychodni Medyk  samochód osobowy potrącił przechodząca przez jezdnię kobietę.

Poszkodowana karetką została zabrana do szpitala. Przyczyny zdarzania ustali policja.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.

 

Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa pieszej

 


Najnowsze komentarze
 • Na Ulicy 3Maja, przy przedszkolu Bajka kierowcy jeżdżą jak szaleni. Ostatnio mało brakowało i Panią z dziećmi potraciloby auto! Zatrzymał się dosłownie przy jej nodze. Trochę rozwagi drodzy Słupczanie, tymbardziej że to teren gdzie są dzieci…

  • Tak to prawda. Wyobraźni za grosz… 3 Maja to od dawna tor wyścigowy dla niektórych kierowców. A przejść dla pieszych powinno być więcej na tej ulicy. Chcąc przejść na drugą stronę mieszkający w połowie długości ulicy musieli by iść na koniec lub początek ulicy. Być może gdyby na środku ulicy było również przejście dla pieszych to piractwo by się trochę ukróciło. Myślę że włodarze miasta powinni to rozważyć.

   • Najpierw proponowal bym zeby swiete krowy z bombelkami uwazaly jak przechodza przez jezdnie Pierwszenstwo maja na pasach nie w ciagu drogi. Przy 50km/h bombelka tez mozna poturbowac

  • Przy sklepie zajączek na Pileckiego, przejście dla pieszych nie jest oświetlone. Jak pada deszcz ciężko kogo kolwiek zobaczyć. Może ktoś w końcu weźmie się za oświetlenie tego przejścia .

  • Niestety na ul Kilińskiego też jest nie wesoło. Nieraz zostałabym potrącona przez auto, bo kompletnie pieszego nie widać przez auta zaparkowane tuż odrazu przy przejściu.

 • Teraz gdy przepisy się zmieniły i pieszy ma pierwszeństwo na przejściach ,to powinny one być mocno oświetlone gdyż wieczorem pieszego nie widać jak zbliża się do przejścia, a nie wszyscy piesi się zatrzymują aby się upewnić czy nic nie jedzie. Wtedy o wypadek nie trudno.

Dodaj komentarz