Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Potrącił 17-latkę na Traugutta

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w ostatni wtorek w Słupcy. Przez samochód osobowy została potrącona nastoletnia dziewczyna. 

Sytuacja miała miejsce dokładnie 26 maja około godziny 14.55 w Słupcy na ul. Traugutta. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia  17-letniej dziewczyny przez samochód osobowy. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala w Koninie na badania i obserwację. Kierowcy auta policjanci zatrzymali prawo jazdy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Z kolei dzień wcześniej w Sługocinie doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Kierująca volkswagenem kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z mercedesem. Do szpitala na obserwacje przewieziono trzy osoby podróżujące Volkswagenem, w tym dwoje dzieci. Policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy sprawczyni kolizji.

3 odpowiedzi

  1. To już tylko jeden krok, do rozstrzeliwania domniemanych sprawców wypadku na miejscu przez funkcjonariuszy, opresyjne państwo, strach wyjść na ulice.

  2. to w Słupcy nie można mieć stłuczki bo Ci prawko zabiorą paranoja. Mowa o kolizji nie o potrąceniu pieszej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *