Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Potrącił kobietę, którą miał odebrać z kościoła

Ze złamaną miednicą do słupeckiego szpitala trafiła 81-latka, która uległa poważnemu wypadkowi w miejscowości Staw gm. Strzałkowo.

Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 17:40. -Kierujący Skodą 71-letni mężczyzna jadąc w stronę Wólki, na mostku, nie zauważył idącej kobiety i uderzył ją pojazdem.

Z pierwszych ustaleń wynika, że piesza szła lewą strona drogi, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Pokrzywdzoną przewieziono do szpitala z podejrzeniem złamania kości.

Prowadzącemu auto, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy – mówi rzecznik prasowy KPP w Słupcy, Marlena Kukawka.

Kobieta może mówić o prawdziwym pechu. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć najpewniej sprawcą wypadku, był mężczyzna, który miał odebrać poszkodowaną z kościoła.

Najnowsze komentarze
 • Mam nadzieję że już nigdy nie usiądzie pan za
  Kierownicą !!! 😓😓😓😓

  • Nie wiesz a się wypowiadasz znam tego kierowcę bardzo dobrze i przez całe swoje życie nie miał nawet drobnej kolizji a kilometrów robił więcej niż nie jeden kierowca więc lepiej się nie wypowiadaj jak nic nie wiesz tylko przeczytasz coś co opisali!

   • A ja znam poszkodowana osobę to moja babcia….coś jeszcze masz do dodania?

    • A jak łazić nie umie to ? Przestań wymyślać . Każdy mógł ja potracic

   • Weź się zastawów byłeś tam widziałeś ? Widziałeś jak ta kobieta szła ? Wydaje mi się ze nie wiec nie zwalaj winny na kierowcę bo szła tak ze nic nie widziała … każdy umie zastawić się parasolem i na drogę nie patrzeć !!! A jak to Twoja babcia to trzeba było ja do kościoła zawieść i odebrać … zawsze najlepiej zwalić winę na kierowcę a nie na pieszego bo myśli ze on jest panem drogi a nie uczestnikiem ruchu i ona tez musi uważać … po za tym na tym mostku jest chodnik to czemu nim nie szła tylko środkiem drogi na czarno ubrana !? Może pomysł kolego Damianie co pisZesz bo każdy pawiana umie rżnąć … jak ktoś cię oślepi światłami z naprzeciwka to ch… widzisz … także lepiej nie mów czego nie wiesz … nie wiesz jak było a się głupio wypowiadasz …

   • Widziałeś jak ta kobieta szła ? Wydaje mi się ze nie wiec nie zwalaj winny na kierowcę bo szła tak ze nic nie widziała … każdy iumie zastawić się parasolem i na drogę nie patrzeć !!! A jak to Twoja babcia to trzeba było ja do kościoła zawieść i odebrać … zawsze najlepiej zwalić winę na kierowcę a nie na pieszego bo myśli ze on jest panem drogi a nie uczestnikiem ruchu i ona tez musi uważać … po za tym na tym mostku jest chodnik to czemu nim nie szła tylko środkiem drogi na czarno ubrana !? Może pomysł kolego Damianie co pisZesz bo każdy pawiana umie rżnąć … jak ktoś cię oślepi światłami z naprzeciwka to ch… widzisz … także lepiej nie mów czego nie wiesz … nie wiesz jak było a się głupio wypowiadasz …

 • Polak popieram cię niech nauczą się chodzić i patrzeć na drogę a później niech mają pretensje!!!!

  • Damian , rozumiem że to twoja babcia ale ten pan nie zrobił tego specjalnie przecież …

Dodaj komentarz