Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Potrzebna pomoc dla byłego pracownika Domu Kultury

Do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy dla swojego byłego pracownika zachęca Dom Kultury w Powidzu.

Stanisław Siedlecki cierpi na zniesienie kręgów szyjnych i lędźwiowych. Zniesienie lordozy szyjnej i lędźwiowej to niedowład czterokończynowy. W efekcie choroby sprawna pozostaje w stopniu mocno ograniczonym jedynie jedna ręka. Panem Stanisławem opiekuje się żona Maria, małżeństwo ma również niepełnosprawnego syna Roberta. Aktualnie choroba przykuła Pana Stasia do wózka, nieprzystosowanego do jego potrzeb. Wspólnie możemy odmienić los tej rodziny.

-Drodzy przyjaciele Domu Kultury! -Właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy dla pana Stasia – wieloletniego pracownika naszego Domu Kultury, który w czasach swojej pracy zawodowej przyciągał do powidzkiej placówki mnóstwo dzieci, młodzieży i dorosłych.

Założyciel Klubu Modelarskiego „Fenix”, którego uczestnicy osiągali sukcesy w zawodach modelarskich szczebla rejonowego i ogólnopolskiego, czego dowodem są puchary znajdujące się w naszym Domu Kultury oraz pasjonat, który swoją energią i pasją zarażał społeczność lokalną, dbając o wysoki poziom życia kulturalnego Gminy Powidz.

Kiedyś to my korzystaliśmy z jego energii i chęci do działania – teraz mamy okazję się odwdzięczyć za ogrom pracy włożony w życie kulturalne Powidza.

Zachęcamy zatem gorąco i prosimy o przekazanie dowolnej (nawet najmniejszej) kwoty pieniędzy przez serwis pomagam.pl, klikając w poniższe zdjęcie- czytamy na stornie Domu Kultury w Powidzu.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz