Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Powalczy w finale krajowym

W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim nagrody odebrali najlepsi z najlepszych – zwycięzcy tegorocznych konkursów „Patrol Roku” i „Dzielnicowy Roku”.  Wśród nich był policjant z Komend Powiatowej Policji w Słupcy mł.asp. Emil Wojtczak – dzielnicowy z gminy Lądek.

Policjanci z patrolów prewencyjnych i dzielnicowi to tak zwani funkcjonariusze pierwszego kontaktu. Są najbliżej obywateli i w swojej codziennej służbie dbają o ich bezpieczeństwo. W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom tegorocznych, wielkopolskich konkursów „Patrol Roku” i „Dzielnicowy Roku”. Laureaci otrzymali puchary i nagrody z rąk Wielkopolskiego Komendanta Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego, Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów podisnp. Andrzeja Szarego. 

Wśród najlepszych w Wielkopolsce znalazł się policjant KPP w Słupcy. Puchar i nagrody za drugie miejsce odebrał dzielnicowy Emil Wojtczak z Posterunku Policji w Zagórowie. Dwóch najlepszych wielkopolskich dzielnicowych w październiku będzie walczyć o miano najlepszego  w finale krajowym w Szkole Policji w Katowicach.ZWYCIĘZCY ZAWODÓW II STOPNIA
OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW POLICJANTÓW DZIELNICOWYCH
 „DZIELNICOWY ROKU 2014”I miejsce
Komenda Powiatowa Policji w Turku
mł. asp. Dariusz CZEKAŁA

II miejsce
Komenda Powiatowa Policji w Słupcy
 mł. asp. Emil WOJTCZAK

III miejsce
Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
asp. Adam  LATAŃSKI

TEKST: KPP Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz