Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Powiatowo-Miejskie Obchody Święta Konstytucji 3 maja (FOTO)

6 odpowiedzi

    1. Orkiestra słabiutko, ta garstka ludzi to już nie to co widziałam rok temu. A takie duże srodki finansowe płyną do tego zespołu, które jak widać sie marnują.

  1. Pamiętam jak orkiestrę prowadził Pan January, wtedy było słychać, że jest w orkiestrach dętych jakaś siła. Teraz no niestety to już nie to samo.

    1. Do JJ byłam i słuchałam i przykro mi było że praca pana Jaunuarego idzie na zmarnowanie. Te kilkanaście osób grających to już nie orkiestra a mała forma muzyczna a chwalą sie że zdobyli fundusz obywatelski po co na co ??

  2. od kilkunastu już lat nie mieszkam w Słupcy, ale za każdym razem gdy słyszałem, że nasza orkiestra ma zagrać koncert z przyjemnością jechałem by jej posłuchać zabierając znajomych i rodzinę. Byłem dumny gdyż razem z Panem Januarym budowaliśmy ten zespół, rozmawiałem z nim podczas jednego z koncertów przez długi czas i opowiadał o tym jak waha się nad oddaniem tego zespołu swojemu synowi Janowi, powodów miał wiele. Uspokajałem go wtedy, mówiąc, że trzeba postawić na młodszych, niestety jak widać miał rację..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *