Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Powiatowy Dzień Nauczyciela

W Sali Herbowej słupeckiego starostwa zebrali się nauczyciele i dyrektorzy ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu słupeckiego, aby świętować powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Święto było okazją do wręczenia przybyłym różnego rodzaju nagród i odznaczeń. Nagrodę Kuratora Oświaty odebrała Wiesława Kraska z ZSP Strzałkowo, a Złoty medal za długoletnią służbę Wojciech Kocięcki. Z kolei Złotym Krzyżem Zasługi odznaczona została Irena Grzeszczak, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, srebrnym Grażyna Garsztka, a brązowym Dariusz Mielcarek dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Wreszcie przyszedł czas na Nagrody Starosty. Te z rąk Mariusza Roga odebrali: Alina Mrugalska-Adamczyk i dyrektor Stanisław Kłaniecki z Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy, a także Władysław Pietras, dyrektor ZSP w Strzałkowie, Marzena Urbaniak z SOSW Słupca, Grażyna Bich z ZSE w Słupcy, Jacek Przydryga z ZSP Zagórów, a także Anna Budnik z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Słupcy oraz Jan Szymczak instruktor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego i Jolanta Horowska z ZSP Strzałkowo.

Wręczono także awanse na stopnie nauczycieli dyplomowanych, a otrzymali je Anna Łakomiak z słupeckiego LO, Renata Piotrowska i Lucyna Maleszka z ZSE w Słupcy, Monika Parus-Orchowska z ZSP Strzałkowo i Iwona Chojnacka ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupcy. Uroczystość uświetnił występ zespołu muzycznego ze słupeckiego Ekonomika, a catering zapewnili uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz