Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Powiatowy Urząd Pracy wyróżniony

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy został wyróżniony za szczególną aktywność i podejmowane działania w ramach sieci EURES w Wielkopolsce w latach 2004-2019.

Już od 15 lat mieszkańcy Wielkopolski mogą korzystać z oferty międzynarodowego pośrednictwa pracy w ramach sieci EURES (EURopean Employment Services – Europejskie Służby Zatrudnienia). Przystępując do Unii Europejskiej, Polska dołączyła do utworzonej w 1994 r. przez Komisję Europejską struktury, która łączy osoby poszukujące pracy z pracodawcami, zarówno z państw członkowskich, jaki i państw należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Obchody jubileuszu 25 lat całej sieci EURES stały się okazją do posumowania 15 lat działalności EURES na terenie województwa wielkopolskiego. 21 listopada, w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu odbyła się Konferencja „25-lecie EURES w UE / 15-lecie EURES w PL”, w której wziął udział dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słupcy Mirosław Chudziński.

Natomiast 25 listopada br., podczas uroczystego spotkania w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, dyr. PUP w Słupcy Mirosław Chudziński odebrał wyróżnienie dla kierowanego przez siebie urzędu, za realizację Wojewódzkiego Programu Współpracy Powiatowych Urzędów Pracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej na rzecz Osób Długotrwale Bezrobotnych RAZEM SKUTECZNIEJ BIS.

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy znalazł się wśród siedmiu wyróżnionych za efektywną, pełną zaangażowania pracę, przekładającą się na wysokie wyniki efektywności i jakości współpracy z OPS oraz za osiągnięcia w aktywizacji zawodowej bezrobotnych, będących uczestnikami Programu.

TEKST/FOTO: Powiat Słupecki


Najnowsze komentarze
  • Serio xD przecież tam nic oprócz kawki nie jest takie jak powinno :D kto znalazł stałe zatrudnienie w ramach stażu ???

  • Wyższe wykształcenie jest niestety niemiłe widziane w urzędzie pracy. Nigdy nie zaproponowali mi żadnego miejsca pracy, nie mogłem też dostać skierowanie na żaden kurs, bo mam za wysokie wykształcenie. Nie wiem za co te nagrody. Za nieróbstwo chyba.

  • To chyba dowcip na andrzejki, to całe towarzystwo rozgonić i na linkę do wieśwagena.

  • Wyróżniony? Sam na własnej skórze przeżyłem – żeby walczyć o swoje z urzędnikami z pup trzeba do sądu chodzić! Takie urzędnicze widzi mi się. Nie dosyć, że nie pomogli to jeszcze znacząco utrudnili. Ostatecznie sąd wytknął im błędy.

  • Nie wiem za co bo chciałam na prawko to że nie mają a ostatnio były bo sama się kobieta po przyznala tylko niech pani nie mówi. Jestem zła inne maja a nam nie chcą dac

  • Ani jednego pozytywnego komentarza pod artykułem… o czym to świadczy hehe żal za te nagrody

Dodaj komentarz