Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Powidz się rusza!

Klub Libero z Powidza bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Tydzień ruchu”. W jej ramach w miejscowości zorganizowany zostanie szereg imprez sportowych.

Move Week, czyli tydzień ruch jest ogólnoeuropejską kampanią promującą ruch i zdrowy styl życia. Ma on zachęcić do uprawiania sportu oraz pokazać korzyści płynące z regularnego ruchu. Impreza organizowana od 2012 roku jest inicjatywą International Sport and Culture Association (ISCA). W Polsce projekt realizuje Think Tank for Sport, za którym stoją cztery instytucje Uniwersytet Warszawski, Fundacja v4sport, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Spółka PL.2012+.

W tym roku do akcji pod hasłem „Jesteś zwycięzcą” przyłączył się również Klub Libero z Powidza, który w ramach tygodnia ruchu zaprasza wszystkkich do aktywnego wypoczynku i udziału w zawodach sportowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tydzień ruchu już 1 pażdzernika zainagurują testy sprawnosciowe. W kolejnych dniach zorganiozwane zostaną między innymi turnieje siatko-nogi, badmintona, czy też street basket. Nie zabraknie także piłki nożnej i festnu na zakończenie imprezy oraz oczywiście nagród dla najlepszych. Wszystkich zapraszamy na Tydzień Ruchu do Powidza. Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie na fejsbukowym fanpejdżu Klubu Libero.

FOTO: Libero Powidz


Brak komentarzy

Dodaj komentarz