Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Powiesili klepsydrę na biurze Grzeszczaka

Do kontrowersyjnego happeningu doszło wczoraj przy biurze posła Eugeniusza Grzeszczaka. Wszystko za sprawą przedstawicieli Zjednoczonej Lewicy, którzy na drzwiach wejściowych do budynku powiesili klepsydrę informująca o pogrzebie koalicji rządowej PO-PSL.

Konferencja prasowa zorganizowana przez posła Jacka Kwiatkowskiego i jego asystenta Artura Nowaka miała na celu zachęcenie wyborców do głosowania na Zjednoczoną Lewicę i podsumowanie kilku ostatnich lat rządów koalicji PO-PSL. -Od dawna wiadomo, ze część elektoratu podejmuje decyzje, na kogo oddać swój głos dopiero w dzień wyborów. Happening ten dedykujemy wszystkim, którzy chcą kolejny raz poprzeć rządzące partie. By odświeżyć im pamięć przygotowaliśmy ponad dwumetrową listę osiągnięć PO-PSL. W 2011 roku Platforma szła do wyborów z hasłem ,,Zrobimy więcej”. Czy udało im się dotrzymać obietnicy? Moim zdaniem tak! Zrobili więcej afer i przekrętów! Znamienne są słowa Donalda Tuska ,,wyrzucę z rządu każdego kto zaproponuje podniesienie podatków”. Co wyszło z zapowiedzi po kilku miesiącach? Tylko tyle, że podniesiono podatek VAT, wiek emerytalny, składkę ZUS dla przedsiębiorców, akcyzę na paliwo, zrobiono SKOK na OFE. To tylko niektóre z przygotowanych przez nas ponad 200 punktów ,,zasług” obecnej koalicji- mówił Artur Nowak.

Oprócz tego poseł Jacek Kwiatkowski odniósł się do działań Polskiego Stronnictwa Ludowego, a także zaznaczył, że słupeckie realia często odnoszą się do układów tak zwanego kolesiostwa. -Niedopuszczalna jest sytuacja, w której jeśli ktoś chce znaleźć dobrą pracę to musi być w pewien sposób powiązany lokalnymi ,,zielonymi” strukturami”- mówił Kwiatkowski. W drugiej części swoje wystąpienia przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy zaprezentowali symboliczny nekrolog oligarchii PO-PSL. -Wywołał on chyba najwiecej emocji i kontrowersji. -Naszym zdaniem jest to najlepszy czas by z wielką radością poinformować o zakończeniu agonii obecnej koalicji. Faktyczny jej pogrzeb odbędzie się w niedzielę przy urnach wyborczych. Tak zwaną ,klepsydrę umieściliśmy na drzwiach biura posła Grzeszczaka- dodał Nowak. Wspomniana kartka został natychmiast ściągnięta przez Michał Grzeszczaka.


Najnowsze komentarze
 • Mam pytanie. Czy to właśnie auto tego „kandydata” aka czerwonego jeździ po Słupcy i denerwuje ludzi tą tępą muzyka?

 • Baron Grzeszczak kończy politykę krajową, bo nie wejdzie do Sejmu.

  • Grzeszczak jak zwykle wygra w Słupcy

   • raczej NIE !!!

    • Jednak Grzeszczak się nie dostał

 • Zjednoczona Lewica nie dostała się do sejmu

Dodaj komentarz