Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Powrót do przeszłości, czyli FIFA 97 na dużym ekranie

Kiedy pojawiła się w sprzedaży, niektórych nie było jeszcze na świecie, a część dopiero co się urodziła. W ramach akcji lato, dla dzieci i młodzieży zorganizowano dziś w słupeckim MDK turniej gry FIFA 97 na kinowym ekranie.

Turnieje gier na dużym ekranie kina Sokolnia to od jakiegoś czasu stała pozycja podczas wakacyjnych akcji organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Słupcy. Choć z frekwencją bywało różnie, chętnych do sprawdzenia się w tej niecodziennej formie nie brakuje, a zabawa zawsze jest przednia. Od początku pewne miejsce na liście gier, w które można było pograć, miały kolejne wersje, doskonale wszystkim znanego, symulatora gry w piłkę nożną- FIFA. Tak też miało być tym razem, jednak ze względu na problemy techniczne, organizatorzy postanowili zaskoczyć uczestników.

Piotr Górny- MDK Słupca

 

 

Te słowa potwierdzają też uczestnicy, którzy wzięli udział w turnieju i na wspomnianym sprzęcie zagrali w kultową już FIFĘ 97. Jak mówią, pomimo początkowego zaskoczenia, pomysł był strzałem w dziesiątkę i bardzo im się spodobał.

 

 

Frekwencja podczas turnieju niestety nie była wysoka, do rywalizacji stanęło zaledwie 12 zawodników. Najlepszy otrzymał podwójny bilet do Sokolni na film „Transformers: wiek zagłady” w wersji 3D. Kolejna szansa, by zagrać w grę na dużym ekranie, 18 sierpnia. Tym razem będą to wyścigi komputerowe, zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *