Pożegnali Absolwentów klas ósmych w Strzałkowie

We wtorek Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych.

Podczas spotkania wręczono świadectwa, nagrody i podziękowania. Absolwenci zaprezentowali część artystyczną, która była pięknym podsumowaniem ich szkolnej przygody. Nie zabrakło również wzruszających wspomnień i słów otuchy na przyszłość.

To symboliczne zakończenie nauki w szkole podstawowej było ważnym momentem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w dalszej edukacji.

 

 

TEKST/FOTO: Gmina Strzałkowo/Sebastian Waliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *