Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pożegnali Małgorzatę Nowak

W piątek, 18 lutego odbyło się oficjalne pożegnanie wieloletniej kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie Małgorzaty Nowak, która po blisko 40 latach pracy przeszła na emeryturę.

Z Samorządem Gminy Strzałkowo Małgorzata Nowak związana była przez całe swoje zawodowe życie. 1 września 1982 r. jako absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy na stanowisku referenta ds. zaopatrzenia emerytalnego rolników i zatrudniania.

Dwa lata później, tj. 1 października 1984 r. została kierownikiem Referatu Handlu i Usług, Kultury i Zatrudnienia oraz Zdrowia i Opieki Społecznej. Funkcję tę pełniła do końca marca 1990 r. kiedy powierzono jej zadanie tworzenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie.

W 1995 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie pomocy społecznej na Uniwersytecie Łódzkim, a w 2011 r. studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z zakresu zarządzania instytucjami pomocy społecznej. Kierownikiem GOPS była blisko 32 lata. Od 31 stycznia br. jej obowiązki przejęła Monika Kominkiewicz.

Podczas uroczystości Małgorzata Nowak podziękowała za wieloletnią współpracę i wsparcie Wójtowi Gminy, pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Gminy, z którymi pracowała najdłużej.

 


Najnowsze komentarze
  • A gdzie maseczki, przestrzeń zamknięta, a na zdjęciu wszyscy stłoczeni.

  • Maseczki… Ha ha. Każda sytuacja jest dobra na lans, pseudocelebrytki. To samo dotyczy tych którzy zbierają na cele dobroczynne. Wielki show i lans przy okazji. Żenada.

  • Tutaj covida się nie boją, a jak tylko była możliwość to zamknęli urząd i nie można było spotkać się z żadnym pracownikiem tylko jakieś śmieszne meldowanie się na poczekalni?

Dodaj komentarz