Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pożegnali „Najlepszego Wuefistę”. Paweł Kolan kończy pracę w Ostrowitem.

Cała społeczność Szkoły Podstawowej w Ostrowitem i nie tylko żegnała dziś jej wieloletniego nauczyciela, Pawła Kolana.

Jeden z bardziej znanych wuefistów ma ze sobą 40 lat pracy pedagogicznej. Wszystkie z nich spędził w Szkole Podstawowej w Ostrowitem. Przez kilka lat był też jej wicedyrektorem, a przez jedną kadencję dyrektorem.

Paweł Kolan to również trener wielu dyscyplin sportowych, ale przede wszystkim siatkówki.

Ze swoimi zawodnikami i zawodniczkami święcił sukcesy nie tylko w regionie, ale i całym kraju. Wszystkich nie sposób tu wymienić.

 

 

Również oni przybyli do Ostrowitego by podziękować mu za ogromny wkład w ich wyniki sportowe i zdobyte trofea.  Kolan przez wiele lat prowadził drużynę UKS MOS Ostrowite, która z powodzeniem rywalizowała na ligowych boiskach.

We wcześniejszych latach, mimo braku zaplecza sportowego potrafił zarażać pasją do aktywności fizycznej młodszych i starszych. Miał również duży wpływ na rozbudowę infrastruktury sportowej w  Ostrowitem, w tym hali sportowej.

Z okazji wydarzenia przez szkolną społeczność przygotowana została krótka część artystyczna nawiązująca do sportu.

Były podziękowania, życzenia, kwiaty i prezenty. Nie zabrakło wspomnień i wzruszeń.

 

4 odpowiedzi

  1. Panie Pawle, dzięki za dostrzeganie starań i zaangażowania, nie tylko wyników.
    Dzięki za możliwości, tam gdzie inni widzieli tylko porażki i choroby. Proszę się trzymać i nadal robić swoje w takiej formie jaka Panu pasują. Z wyrazami ogromnego szacunku, były uczeń.

  2. Paweł Kolan to nie tylko trener. To przede wszystkim mentor i wychowawca dla swoich zawodników. Jako rodzic dwóch z nich czułam i wiem, że miałam ogromne wsparcie w kształtowaniu ich charakterów – dziękuję po wielokroć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *