Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pożegnali sekretarza

Były już sekretarz gminy Słupca, Krzysztof Kosmowski oficjalnie pożegnał się wczoraj z radnymi i pracownikami gminy. Po blisko 42 latach pracy w urzędzie sekretarz odszedł na zasłużoną emeryturę.

Krzysztof Kosmowski urodził się w 1948 roku. Najpierw pracował w Prezydium Powiatowej Rady Narodowej, później został sekretarzem gminy Słupca. Przez lata zmieniali się wójtowie, radni, zmienił się nawet ustrój, a on cały czas pozostawał na stanowisku. Teraz postanowił powiedzieć stop i z końcem maja odszedł na zasłużoną emeryturę. Na wczorajszej sesji Rady Gminy Słupca odbyło się oficjalne pożegnanie długoletniego pracownika. – Pragnę w imieniu wszystkich radnych złożyć Panu wyrazy szacunku, uznania i podziękowania. Na uznanie zasługuje ponad czterdziestoletni staż pracy na kierowniczym stanowisku, szacunkiem darzymy zaś Pana za wiedzę, doświadczenie i kreatywność w kierowaniu pracą urzędu, a podziękowanie składamy za to, że tym wszystkim chętnie dzielił się Pan z nami, dzięki czemu nasza współpraca należała do owocnych i przynosiła wymierne korzyści dla całej gminnej społeczności. Życzymy spokojnego i efektywnego wypoczynku na jakże zasłużonej emeryturze – powiedział w imieniu wszystkich radnych, przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kopczyński.

Swoje życzenia, najbliższemu współpracownikowi złożyła również wójt gminy Słupca Grażyna Kazuś oraz sołtysi. Krzysztof Kosmowski, odbierając życzenia i gratulacje, był bardzo przejęty, ale i szczęśliwy. – Przemowy nie będzie, ponieważ bym się wzruszył, a jak to mówią- chłopaki nie płaczą. Dziękując jednak za te wyrazy uznania, ja również chciałbym życzyć wam, abyście dalej z dobrymi wynikami pracowali na rzecz tej gminy, oraz pomyślnie wystartowali w wyborach samorządowych na jesieni – zakończył.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *