Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pożegnali się ze szkołą

Choć do końca roku szkolnego pozostało jeszcze kilka dni, szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie oficjalnie pożegnali się wczoraj z placówką. Uroczystość pełna była wspomnień, wzruszeń i radości.

Spotkanie rozpoczęło się od zatańczenia przez szóstoklasistów Poloneza, którego podziwiali nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Następnie głos zabrał przedstawiciel uczniów, Mateusz Wiśniewski. – Nadszedł dzień, kiedy przyszło nam się pożegnać. Nieuchronnie zbliża się chwila rozstania z nauczycielami, przyjaciółmi oraz z beztroskimi latami dzieciństwa, które pozostaną na zawsze w tych murach. Dziś nasze serca przepełnia, nie tylko radość z powodu ukończenia szkoły, ale także smutek gdyż rozstajemy się z tym co stanowiło istotę naszego życia w ciągu siedmiu lat. Zanim oddamy się wesołej zabawie chcemy zapewnić, że zawsze miło i ciepło będziemy wspominać czas spędzony w naszej pierwszej szkole – mówił.

W ramach podziękowania szóstoklasiści wręczyli rodzicom i nauczycielom kwiaty oraz zaprosili ich na krótką część artystyczną. Przygotowana przez uczniów swoista podróż w czasie, prezentująca zdjęcia z różnych lat nauki, wzbudziła wiele radości i wzruszeń, zarówno wśród szóstoklasistów, jak i rodziców i nauczycieli.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *